Zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

autor:

18.11.2019 - 23.11.2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych od 18 do 23 listopada 2019 r.

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem 536-777-610 -  fot. CC0 license
Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem 536-777-610 , fot. CC0 license
Poniedziałek, 18.11.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Wtorek, 19.11.2019 r.
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-13:20 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:20 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Środa, 20.11.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 21.11.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
18:30-19:50 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Piątek, 22.11.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-13:45 – turniej tenisa stołowego – impreza sprawnościowa dla szkół podstawowych – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
Sobota, 23.11.2019 r.
09:00 – parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem 536-777-610

Zobacz również:

czwartek, 9 kwietnia 2020

https://www.facebook.com/events/2340049336288349/ -  https://www.facebook.com/events/2340049336288349/

Wirtualny Warsztat z Kariną Rudzką: Co robić by czuć się dobrze?

Warsztat Warszawski i Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych zapraszają 9.04.2020 o godz. 17:00 na pierwsze z czterech spotkań online w ramach "Wirtualnego... więcej

09.04.2020

"Pomoc domowa radzi" - premiera trzeciego odcinka stand-upu

W czwartek 9 kwietnia o 18:00 zapraszamy na premierę trzeciego odcinka internetowego stand-upu "Pomoc domowa radzi"! Nowe porady, nowe wątki i nowi bohaterowie.... więcej

09.04.2020

1-30 kwietnia 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 kwietnia 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
09.04.2020

EC-1 - on-line tour

#zostańwdomu, ale wybierz się na wirtualną wycieczkę po EC1. Od poniedziałku 23 marca codziennie o 11:00 przez kanały social media EC1 można uczestniczyć w spacerach... więcej

09.04.2020

Sportowa Akademia Veolia Junior

Za nami ponad dwa tygodnie izolacji i ograniczeń związanych z ogłoszoną na całym świecie pandemią wirusa SARS-CoV-2. Choć to my, dorośli w największym stopniu zmagamy... więcej

09.04.2020

Kultura on-line dla dzieci

Łódzkie Centrum Wydarzeń wraz z Wydziałem Kultury i instytucjami kultury z Łodzi przygotowały na kolejne dni stałe propozycje dla dzieci i rodziców. ... więcej

09.04.2020

piątek, 10 kwietnia 2020

Domowe Centrum Nauki i Techniki w EC1-Łódź

Skąd się bierze deszcz? Czy jest sens i jak wykonać niewidzialną mapę? Czy dzieci Pana Astronoma były grzeczne? Domowe Centrum Nauki zaprasza młodszych gości na nowy... więcej

10.04.2020

1-30 kwietnia 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 kwietnia 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
10.04.2020
Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi pokazał premierowy spektakl „POCZEKALNIA. Kaczmarski/Tymański” w 2018 roku. -  fot. HaWa

Spektakl „POCZEKALNIA. Kaczmarski/Tymański” dostępny on-line

W 2018 roku Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi pokazał premierowy spektakl „POCZEKALNIA. Kaczmarski/Tymański” w reżyserii Jarosława Wojciechowskiego. Teraz... więcej

10.04.2020
Kontakt