Zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

autor:

03.02.2020 - 08.02.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych przez nas imprez sportowych w okresie od 3 do 8 lutego 2020 r.

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610 -  fot. CC0 license
Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610 , fot. CC0 license

Poniedziałek, 03.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-20:00  Akademia Młodych Orłów  zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 04.02.2020 r.

08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak  zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:30-11:15
 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15
 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-13:20 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – 
ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:20 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-20:00  Akademia Młodych Orłów  zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)

Środa, 05.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – warsztaty aikido (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek, 06.02.2020 r.

08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak  zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 –wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
18:30-19:50 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 07.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak  zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – 
nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
15:30-16:30 – 
nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
Sobota, 08.02.2020 r.

09:00 – parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego) 

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610

Zobacz również:

sobota, 23 stycznia 2021

 -  Beata Świerkowska-Jóźwiak

17. Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Łódzki przegląd miniatury graficznej stał się, obok Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie, ważnym miejscem prezentacji dokonań artystycznych we współczesnej... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Willa/ Galeria Chimera, 90-607 Łódź, ul. Wólczańska 31)
21.01.2021

Dzień Babci i Dziadka w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych

KONKURS z okazji Dnia Babci i Dziadka więcej

22.01.2021

Nakręceni Folklorem

"NAKRĘCENI FOLKLOREM" - propozycje przygotowane przez Zespół Pieśni i Tańca "Łódź" promujące i prezentujące piękno polskich tradycji ludowych - realizacja w ramach... więcej

22.01.2021

Parkour: kultura ruchu /AOIA

Nowa inicjatywa Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych więcej

22.01.2021

Debata w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych

Podsumowanie interdyscyplinarnego projektu "Szklane Menażerie" na temat ucieczek i samoizolacji młodzieży więcej

22.01.2021

"Rodzina" Antoniego Słomińskiego on-line

Zgodnie z obietnicą - mamy dla Państwa prezent W styczniu zagramy online "Rodzinę" Słonimskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata więcej

22.01.2021

1-31 stycznia 2021 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 31 stycznia 2021 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
22.01.2021

"RUCH MEDYCYNĄ SENIORA" AOIA dla seniora

Zajęcia teoretyczno-praktyczne na FB - KULTURALNY KANAŁ AOIA więcej

22.01.2021
ROZMOWY NIEUCZESANE -  Mateusz Dziworski

ROZMOWY NIEUCZESANE w AOIA

Z artystami scen łódzkich rozmawiają aktorzy Teatru Ponadczasowi w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych więcej

22.01.2021
Kontakt