Wakacje na FALI – Oferta Aquaparku FALA

Ten wyjątkowy rok szkolny wkrótce się kończy. Mimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie, nie mogliśmy zapomnieć o naszej tradycyjnej już ofercie dla najmłodszych Falowiczów, którzy jak co roku tak chętnie odwiedzają nasz Aquapark! Niezmiennie zapraszamy wszystkie maluchy w wieku przedszkolnym i szkolnym na fantastyczne wakacje razem z Akademią Pływania na FALI.

Zapraszamy na wyjątkowe wakacje, na których młodzież nie tylko spędza aktywnie CZAS, ale również zdobywa przydatne w życiu umiejętności! Ilość miejsc ograniczona.

Bogaty program, doświadczona i profesjonalna kadra instruktorów i animatorów, bezpieczna zabawa, a do tego moc atrakcji naszego Aquaparku. To wszystko czeka na dzieciaki
w ramach WAKACJI NA FALI już od 29 czerwca 2020 r.!

START: 29.06.2020
KONIEC: 28.08.2020

TURNUSY:
- 29.06-03.07.2020
- 06.07-10.07.2020
- 13.07-17.07.2020
- 20.07-24.07.2020
- 27.07-31.07.2020
- 03.08-07.08.2020
- 10.08-14.08.2020
- 17.08-21.08.2020
- 24.08-28.08.2020

GWARANTUJEMY:

  • trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • naukę i doskonalenie pływania
  • podstawy pierwszej pomocy
  • zajęcia ze skuterkami wodnymi
  • ABC nurkowania
  • kąpiele w solankach
  • świetną zabawę!

W ramach zajęć istnieje możliwość wyrobienia kart: Karty - już pływam, Karty pływackiej
i Specjalnej karty pływackiej
.

CENA: 590 zł/5 dni
możliwość wykupienia większej/mniejszej ilości dni.

Zapisy przyjmujemy pod numerem tel.: 605-679-676

Zobacz również:

wtorek, 4 sierpnia 2020

Wakacje włoskich smaków w Manufakturze

Do 16 sierpnia na rynku Manufaktury będzie gwarnie, kolorowo, aromatycznie i smacznie. Uwielbiany przez łodzian Jarmark Włoski Fiere del Gusto&buon Gusto znów gości w... więcej

28.07.2020 - 16.08.2020

Letni Festiwal Filmowy TME Polówka 2020

Polówka startuje z kolejną lokalizacją największego kina plenerowego w Łodzi! To Brama Miasta (Kilińskiego 66), zlokalizowana przy dworcu Łódź Fabryczna. Obecność tam... więcej

02.08.2020 - 06.08.2020

ASHTANGA JOGA - warsztaty jogi dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

Grupa początkująca (Vinyasa) i średniozaawansowana (znajomość przynajmniej połowy I serii Ashtangi). więcej

03.08.2020

KRAV MAGA - warsztaty ruchowe online dla dzieci w wieku 6-9 lat

Zapraszamy na zajęcia ruchowe Krav Maga w formie online! Podczas zajęć będziemy biegać, skakać i turlać się. Pokażemy też jak za pomocą systemu Krav Maga można używać... więcej

03.08.2020

Letnia Akademia Muzyki na Górnej - lekcje dla każdego

U nas można i śpiewać i grać na gitarze - proponujemy Wam zajęcia z profesjonalnym trenerem wokalnym oraz prawdziwym wirtuozem gitary. Zajęcia są indywidualne i... więcej

Ośrodek Kultury Górna (93-138 Łódź, ul. Siedlecka 1)
03.08.2020 - 07.08.2020

MANUFAKTURA na wakacje!

Podróż Muzycznym Tramwajem po Manufakturze, Piłka nożna i rugby na plaży, Latynoskie rytmy, Darmowa zabawa w Bajkowym Labiryncie, Półkolonie w Experymentarium, Muzeum... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
03.08.2020

UKS SMS - treningi piłkarskie

UKS SMS organizuje zajęcia sportowe w formie gier i zabaw w poniedziałki i środy więcej

Stadion SMS
03.08.2020
Zajęcia ze znajomości znaków drogowych i zasad poruszania się zgodnie z przepisami ruchu drogowego i poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego - jazda na placu w miasteczku ruchu drogowego.  -  fot. Paweł Łacheta

Bezpieczne Wakacje z Rowerem

Zajęcia ze znajomości znaków drogowych i zasad poruszania się zgodnie z przepisami ruchu drogowego i poruszanie się zgodnie z zasadami ruchu drogowego - jazda na placu... więcej

03.08.2020

Technikum Piłkarskie MOSiR

Orlik, ul. Karpacka 61 – bezpłatne zajęcia z wakacyjnego cyklu „Technikum Piłkarskiego”. Codziennie przez całe wakacje, włącznie z weekendami, w godzinach 17:00 –... więcej

Orlik "Karpacka" (ul. Karpacka 61)
03.08.2020
Kontakt