Wakacje na FALI – Oferta Aquaparku FALA

Ten wyjątkowy rok szkolny wkrótce się kończy. Mimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie, nie mogliśmy zapomnieć o naszej tradycyjnej już ofercie dla najmłodszych Falowiczów, którzy jak co roku tak chętnie odwiedzają nasz Aquapark! Niezmiennie zapraszamy wszystkie maluchy w wieku przedszkolnym i szkolnym na fantastyczne wakacje razem z Akademią Pływania na FALI.

Zapraszamy na wyjątkowe wakacje, na których młodzież nie tylko spędza aktywnie CZAS, ale również zdobywa przydatne w życiu umiejętności! Ilość miejsc ograniczona.

Bogaty program, doświadczona i profesjonalna kadra instruktorów i animatorów, bezpieczna zabawa, a do tego moc atrakcji naszego Aquaparku. To wszystko czeka na dzieciaki
w ramach WAKACJI NA FALI już od 29 czerwca 2020 r.!

START: 29.06.2020
KONIEC: 28.08.2020

TURNUSY:
- 29.06-03.07.2020
- 06.07-10.07.2020
- 13.07-17.07.2020
- 20.07-24.07.2020
- 27.07-31.07.2020
- 03.08-07.08.2020
- 10.08-14.08.2020
- 17.08-21.08.2020
- 24.08-28.08.2020

GWARANTUJEMY:

  • trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • naukę i doskonalenie pływania
  • podstawy pierwszej pomocy
  • zajęcia ze skuterkami wodnymi
  • ABC nurkowania
  • kąpiele w solankach
  • świetną zabawę!

W ramach zajęć istnieje możliwość wyrobienia kart: Karty - już pływam, Karty pływackiej
i Specjalnej karty pływackiej
.

CENA: 590 zł/5 dni
możliwość wykupienia większej/mniejszej ilości dni.

Zapisy przyjmujemy pod numerem tel.: 605-679-676

Zobacz również:

niedziela, 9 sierpnia 2020

Wakacje włoskich smaków w Manufakturze

Do 16 sierpnia na rynku Manufaktury będzie gwarnie, kolorowo, aromatycznie i smacznie. Uwielbiany przez łodzian Jarmark Włoski Fiere del Gusto&buon Gusto znów gości w... więcej

28.07.2020 - 16.08.2020
Taste of Summer

Taste of Summer z Lód Miód

Wyjątkowa lodowa impreza w Łodzi. Lodziarnia Lód Miód, Łódzkie Centrum Wydarzeń i portal Jemy w Łodzi zapraszają na wyjątkowe, letnie wydarzenie z lodami w roli... więcej

09.08.2020

Letni Festiwal Filmowy TME Polówka 2020

GIRLS czyli kobiety na pierwszym planie na TME Polówce! Najbliższa sekcja TME Polówki będzie należeć do nich! Za kamerą i przed nią! Niebezpiecznych i... więcej

09.08.2020 - 13.08.2020

NIEZIEMIA - Wernisaż i wystawa

Czy fotografia może reprezentować niewyrażone stany, nieistniejących ludzi, niezbadane miejsca i nieznane rytuały? Zazwyczaj odnosi się do tego, co poznane, choćby... więcej

09.08.2020

PIEŚNI NASZYCH SĄSIADÓW - mistrzowskie warsztaty wokalne dla młodzieży od 16 roku życia i dorosłych

Warsztaty mają służyć rozwijaniu naturalnych możliwości wokalnych uczestników i nauce pieśni. Ideą warsztatu jest odkrywanie przez uczestników różnorodnych możliwości... więcej

09.08.2020

MANUFAKTURA na wakacje!

Podróż Muzycznym Tramwajem po Manufakturze, Piłka nożna i rugby na plaży, Latynoskie rytmy, Darmowa zabawa w Bajkowym Labiryncie, Półkolonie w Experymentarium, Muzeum... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
09.08.2020

Letnie Koncerty w Altanie Parku Źródliska I

Dzięki wsparciu Łódzkiego Centrum Wydarzeń jeden z ulubionych cykli łodzian wraca do Altany Parku Źródliska! Cztery sierpniowe popołudnia wypełni muzyka klasyczna w... więcej

09.08.2020

Aktywne Lato w Parku Źródliska

Zapraszamy na zajęcia. Wszystkie zajęcia w ramach programu "Aktywne lato" są bezpłatne i odbywać się będą na świeżym powietrzu. więcej

Park Źródliska I
09.08.2020

Wakacyjne warsztaty z EC1

Zawsze w dni robocze o godz. 11:00 oraz w weekendy o godz. 12:00. Rok szkolny dobiegł właśnie końca, ale zabawa z nauką nie kończy się nigdy! Przekonamy Was o tym... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
09.08.2020
Kontakt