Zajęcia MOSiR: 29 czerwca - 5 lipca

autor:

29.06.2020 - 05.07.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych

Poniedziałek, 29.06.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci w wieku 6-9 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy
ul. InŜynierskiej i Parkowej)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 30.06.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka
przy siłowni zewnętrznej)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni
zewnętrznej)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – mini rugby dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu
na pływalnię)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)

Środa, 01.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 02.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-10:45 – badminton dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – siatkówka dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 03.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci od 10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
14:30-16:00 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu
536-777-610

Zobacz również:

niedziela, 25 lipca 2021

Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości

Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym projekcie pt. "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości", który realizowany jest w okresie od 21... więcej

21.06.2021 - 23.10.2021

Wystawa „Bez końca. Dialogi Krzysztofa Kieślowskiego” w EC1

Multimedialna wystawa, spotkania z artystami, projekcje filmowe – Narodowe Centrum Kultury Filmowej zaprasza na cykl wyjątkowych wydarzeń kulturalnych z okazji 80.... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
26.06.2021 - 12.09.2021

Lato z kulturą - Senior' 21

Lato z kulturą - Senior' 21 to projekt edukacyjno-animacyjny skierowany do Seniorów. więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
26.06.2021 - 30.08.2021

Wakacje dla dzieci w Bałuckim Ośrodku Kultury

Wakacje dla dzieci w Bałuckim Ośrodku Kultury - pikniki i warsztaty artystyczne - od 28 czerwca do 28 sierpnia. więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
28.06.2021 - 28.08.2021

Wakacyjna Akademia Sztuki dla dzieci w wieku 7-12 lat

Centrum Twórczości Lutnia Bałuckiego Ośrodka Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na warsztaty w ramach projektu Wakacyjna Akademia Sztuki w terminie od 28 czerwca... więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Twórczości "Lutnia" (91-103 Łódź, ul. Łanowa 14)
28.06.2021 - 30.07.2021

Lato na Olechowie - wakacyjne warsztaty artystyczne

Zapraszamy do Strefy Kultury Otwartej na Olechowie na wakacyjne warsztaty artystyczne. Nasza oferta warsztatowa skierowana jest w szczególności do dzieci w wieku 6-11... więcej

Ośrodek Kultury Górna, Strefa Kultury Otwartej, ul. Jagiellonki 4
30.06.2021 - 28.07.2021

Tadeusz Niemiec - Moje Abstrakcje

Galeria na Tarasie działająca w Domu Kultury "502" zaprasza na wystawę malarstwa Tadeusza Niemca "Moje Abstrakcje". więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
01.07.2021 - 31.08.2021

Wystawa plastyczna w Lutni

Wystawa plastyczna uczniów Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Łodzi im. T. Makowskiego w Galerii In Blanco Centrum Kultury Lutnia Bałuckiego Ośrodka Kultury. ... więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Twórczości "Lutnia" (91-103 Łódź, ul. Łanowa 14)
01.07.2021 - 30.07.2021

Wakacyjne pikniki artystyczne, w ramach projektu "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości"

Wakacyjne pikniki artystyczne, w ramach projektu "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości" - Park Adama Mickiewicza (Julianów) oraz na teren Ośrodka Terenowego... więcej

03.07.2021 - 28.08.2021
Kontakt