Zajęcia MOSiR: 6 - 10 lipca

autor:

06.07.2020 - 10.07.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 6 do 10 lipca 2020 r.

MOSiR

Poniedziałek, 06.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-11:45 – gimnastyka artystyczna dla dziewcząt w wieku 9-14 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-
610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:30-12:30 – walking futbol - zajęcia dla kobiet w wieku +40 oraz dla męŜczyzn w wieku +50
(Orlik „Stawy Jana”)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci w wieku 6-9 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy
ul. InŜynierskiej i Parkowej)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 07.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka
przy siłowni zewnętrznej)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni
zewnętrznej)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – mini rugby dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu
na pływalnię)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)

Środa, 08.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-11:45 – gimnastyka artystyczna dla dziewcząt w wieku 4-8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-
610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 09.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-10:45 – badminton dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – siatkówka dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 10.07.2020 r.

08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci od 10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
14:30-16:00 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)


Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu
536-777-610

Zobacz również:

wtorek, 1 grudnia 2020

Agnieszka Cygan -  Urszula Czapla

AOIA dla SENIORA - KULTURALNY KANAŁ AOIA

Zajęcia ruchowe "AKTYWNY DOMOWNIK" więcej

27.11.2020 - 04.12.2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
30.11.2020
 -  Łukasz Grochala (Cyfrasport)

ŁKS Łódź - Miedź Legnica (bez udziału publiczności)

Mecz 15. kolejki piłkarskiej Fortuna 1. Ligi. więcej

Stadion przy al. Unii Lubelskiej 2
01.12.2020

XXIX Bałuckie Spotkania Recytatorów

Bałuckie Spotkania Recytatorów pierwszy raz w wersji online! W ramach, których zapraszamy Was do udziału w pokazach recytatorski oraz warsztatach dla uczniów i... więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Edukacji Kulturowej "Na żubardzkiej" (91-022 Łódź, ul. Żubardzka 3)
01.12.2020 - 05.12.2020

1-31 grudnia 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 31 grudnia 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
01.12.2020

Dom Kultury "502" - zajęcia online

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Dzielnicowego Centrum Aktywnego Seniora - Widzew dostępną online. więcej

01.12.2020
 -  fot. Radosław Żydowicz

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora - zajęcia i warsztaty online

Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora przygotowały dla Państwa ofertę dostępną online. Zachęcamy do śledzenia profili CZAS i aktywnego spędzania czasu bez wychodzenia z... więcej

01.12.2020

Jiří Brázda - Arcana Feminae. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Od kilkunastu lat niepisaną tradycją łódzkiego Międzynarodowego Triennale Małe Formy Grafiki jest prezentacja, w ramach wystaw towarzyszących, ekspozycji indywidualnej... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
01.12.2020

Raj tuż za rogiem. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Sztuka Ameryki Łacińskiej, tak odległa i tak rzadko prezentowana w Polsce, nareszcie znalazła się „tuż za rogiem”, bo w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi, gdzie każdy... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Bałucka, 91-438 Łódź, Stary Rynek 2)
01.12.2020
Kontakt