Zajęcia MOSiR: 6 - 10 lipca

autor:

06.07.2020 - 10.07.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 6 do 10 lipca 2020 r.

MOSiR

Poniedziałek, 06.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-11:45 – gimnastyka artystyczna dla dziewcząt w wieku 9-14 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-
610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:30-12:30 – walking futbol - zajęcia dla kobiet w wieku +40 oraz dla męŜczyzn w wieku +50
(Orlik „Stawy Jana”)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci w wieku 6-9 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy
ul. InŜynierskiej i Parkowej)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 07.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka
przy siłowni zewnętrznej)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni
zewnętrznej)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – mini rugby dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu
na pływalnię)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)

Środa, 08.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-11:45 – gimnastyka artystyczna dla dziewcząt w wieku 4-8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-
610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. InŜynierskiej
i Parkowej)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 09.07.2020 r.
08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-10:45 – badminton dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:00-13:00 – kendo dla dzieci od 8 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – siatkówka dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Stawy Jana”, zbiórka przy
przystani)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 11-15 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami(hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 10.07.2020 r.

08:30-09:15 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
10:00-10:45 – piłka noŜna dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gry i zabawy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – tenis stołowy dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – unihokej dla dzieci w wieku 7-10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – capoeira dla dzieci od 10 lat – zapisy pod nr tel. 536-777-610 (hala sportowa przy
ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – zajęcia ogólnousprawniające (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
14:30-16:00 – nordic walking (Obiekt Rekreacyjny „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – zajęcia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. Karpackiej 61)


Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu
536-777-610

Zobacz również:

niedziela, 17 stycznia 2021

 -  Beata Świerkowska-Jóźwiak

17. Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Łódzki przegląd miniatury graficznej stał się, obok Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie, ważnym miejscem prezentacji dokonań artystycznych we współczesnej... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Willa/ Galeria Chimera, 90-607 Łódź, ul. Wólczańska 31)
16.01.2021

Debata w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych

Podsumowanie interdyscyplinarnego projektu "Szklane Menażerie" na temat ucieczek i samoizolacji młodzieży więcej

17.01.2021

"Rodzina" Antoniego Słomińskiego on-line

Zgodnie z obietnicą - mamy dla Państwa prezent W styczniu zagramy online "Rodzinę" Słonimskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata więcej

17.01.2021

1-31 stycznia 2021 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 31 stycznia 2021 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
17.01.2021

"RUCH MEDYCYNĄ SENIORA" AOIA dla seniora

Zajęcia teoretyczno-praktyczne na FB - KULTURALNY KANAŁ AOIA więcej

17.01.2021
"Stefan, Ty nic nie rozumiesz"

"Stefan, Ty nic nie rozumiesz" PREMIERA w AOIA

mini serial -Fundacja Teatr Scena Poczekalnia na zamówienie AOIA więcej

17.01.2021
ROZMOWY NIEUCZESANE -  Mateusz Dziworski

ROZMOWY NIEUCZESANE w AOIA

Z artystami scen łódzkich rozmawiają aktorzy Teatru Ponadczasowi w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych więcej

17.01.2021
Agnieszka Cygan

"AKTYWNY DOMOWNIK" AOIA dla SENIORA

Zajęcia ruchowe na FB - KULTURALNY KANAŁ AOIA więcej

17.01.2021

Działy Otwarte / Działy Zamknięte - wystawa jubileuszowa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

W tym roku Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi obchodzi sześćdziesiątą rocznicę powstania, z tej okazji w listopadzie br. zapraszamy na jubileuszową wystawę "Działy... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
17.01.2021
Kontakt