Bezpłatne Zajęcia MOSiR 7-13 września

autor:

07.09.2020 - 13.09.2020

Szanowni Państwo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 7 do 13 września 2020 r.

Poniedziałek, 07.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)/
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu
przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul.
Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 08,09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka
przy siłowni zewnętrznej)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka
przy wejściu na pływalnię)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Środa, 09.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka
przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia
„Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia
„Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu
przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
16:30-17:30 – aerobik – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – warsztaty aikido – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – warsztaty aikido – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 10.09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
10:00-11:00 – tai chi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 11.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
Sobota, 12.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
19:30-20:15 – gimnastyka sportowa dla rodzin współorganizowana z ADGIM – zapisy
pod nr. tel.: 731-237-266 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
20:15-21:00 – gimnastyka sportowa dla dorosłych współorganizowana z ADGIM –
zapisy pod nr. tel.: 731-237-266 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
Niedziela, 13.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
Więcej informacji pod numerem telefonu 536-777-610

Zobacz również:

poniedziałek, 30 listopada 2020

Agnieszka Cygan -  Urszula Czapla

AOIA dla SENIORA - KULTURALNY KANAŁ AOIA

Zajęcia ruchowe "AKTYWNY DOMOWNIK" więcej

27.11.2020 - 04.12.2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
29.11.2020

Kwesta na rzecz ratowania zabytków łódzkiego Starego Cmentarza w tym roku online

Tegoroczna, już 26. kwesta na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza przy ulicy Ogrodowej w Łodzi, ze względu na epidemię koronawirusa, odbędzie się w zmienionej... więcej

30.11.2020

1-30 listopada 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 listopada 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
30.11.2020

Działy Otwarte / Działy Zamknięte - wystawa jubileuszowa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

W tym roku Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi obchodzi sześćdziesiątą rocznicę powstania, z tej okazji w listopadzie br. zapraszamy na jubileuszową wystawę "Działy... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
30.11.2020

Ćwicz bez wychodzenia z domu z MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza do wspólnych treningów. Zajęcia on-line od poniedziałku do piątku, zawsze o tych samych porach! Zapraszamy do... więcej

30.11.2020
 -  mat. pras. CKM

Centrum Kultury Młodych - oferta online

Centrum Kultury Młodych zaprasza do udziału w zajęciach oraz spotkaniach kulturalnych dla dzieci i dorosłych odbywających się od poniedziałku i piątku na profilu... więcej

30.11.2020
 -  fot. Radosław Żydowicz

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora - zajęcia i warsztaty online

Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora przygotowały dla Państwa ofertę dostępną online. Zachęcamy do śledzenia profili CZAS i aktywnego spędzania czasu bez wychodzenia z... więcej

30.11.2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
30.11.2020
Kontakt