Bezpłatne Zajęcia MOSiR 14-20 września

autor:

14.09.2020 - 20.09.2020

Szanowni Państwo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 14 do 20 września 2020 r.

Poniedziałek, 14.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)/
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu
przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:15-14:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul.
Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:30 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul.
Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 15.09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks.
Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul.
Małachowskiego 7)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy
siłowni zewnętrznej)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy
wejściu na pływalnię)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Środa, 16.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy
Amfiteatrze)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny
Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny
Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:15-14:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul.
Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-17:30 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul.
Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – aerobik – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul.
Wiernej Rzeki 2)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 17.09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks.
Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul.
Małachowskiego 7)
10:15-11:15 – tai chi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks.
Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 18.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:15-14:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:30 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul.
Małachowskiego 7)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Sobota, 19.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Niedziela, 20.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
Więcej informacji pod numerem telefonu 536-777-610

Zobacz również:

środa, 25 listopada 2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
24.11.2020

Teatralny wehikuł czasu

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi zaprasza widzów, począwszy od 6 maja do 30. czerwca i od 19 sierpnia do 15 grudnia 2020 r., w każdą środę o godz. 19.00,... więcej

24.11.2020

Widzew Łódź – Legia Warszawa (bez udziału publiczności)

Fortuna Puchar Polski. Mecz 1/16. Zwycięzca awansuje do kolejnej rundy. więcej

Stadion przy al. Piłsudskiego 138
25.11.2020
 -  mat. pras. CKM

Centrum Kultury Młodych - oferta online

Centrum Kultury Młodych zaprasza do udziału w zajęciach oraz spotkaniach kulturalnych dla dzieci i dorosłych odbywających się od poniedziałku i piątku na profilu... więcej

25.11.2020

Łódzkie Dni Informatyki – już po raz czwarty!

Łódzkie Dni Informatyki to największe w regionie wydarzenie poświęcone szeroko pojętej informatyce i telekomunikacji. Podczas ŁDI studenci co roku mają okazję wziąć... więcej

25.11.2020

Ramen Festival 2020 – największe święto ramenu w nowej odsłonie

10 jesiennych dni, prawie 20 rozgrzewających ramenów i przeszło 30 lokali. Już za chwilę rozpocznie się Ramen Festival 2020, największe święto miłośników tego... więcej

25.11.2020

1-30 listopada 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 listopada 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
25.11.2020

Ćwicz bez wychodzenia z domu z MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza do wspólnych treningów. Zajęcia on-line od poniedziałku do piątku, zawsze o tych samych porach! Zapraszamy do... więcej

25.11.2020
 -  fot. Radosław Żydowicz

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora - zajęcia i warsztaty online

Pracownicy Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora przygotowali dla Państwa ofertę dostępną online. Zachęcamy do śledzenia profili CZAS i aktywnego spędzania czasu bez... więcej

25.11.2020
Kontakt