Bezpłatne Zajęcia MOSiR 28 września - 4 października

autor:

28.09.2020 - 04.10.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 28 września do 4 października 2020 r.

Poniedziałek, 28.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
09:45-10:30 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

10:00-10:45
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

10:00-11:30 – 
nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)/

11:00-11:45 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

11:30-12:15
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

12:00-12:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

13:00-13:45 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)

13:00-13:45 – 
ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

13:15-14:00
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

13:30-14:15
 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

14:30-15:15 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

14:45-15:30
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

14:30-15:30
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

14:30-16:00 – 
nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)

15:00-15:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)

16:00-16:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

16:30-17:30
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

17:00-18:00
 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

17:30-19:00 – 
nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)

18:30-19:45
 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 29.09.2020 r.

08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30
 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

11:45-12:30 
– gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Środa, 30.09.2020 r.

08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45
 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

13:00-14:30 – 
nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)

13:15-14:00
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

13:30-14:15
 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

14:30-15:15 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

14:45-15:30
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

14:30-15:30
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
16:00-16:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

16:30-17:30
 – aerobik – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:30-19:00 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45
 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

20:00-21:30
 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 01.10.2020 r.

08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
10:15-11:15 – tai chi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:15
 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)

14:00-15:30 – 
nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)

14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 02.10.2020 r.

08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Sobota, 03.10.2020 r.

17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
19:30-20:15 – gimnastyka sportowa dla rodzin współorganizowana z ADGIM – zapisy pod nr. tel.: 731-237-266 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
20:15-21:00 – gimnastyka sportowa dla dorosłych współorganizowana z ADGIM – zapisy pod nr. tel.: 731-237-266 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)

Niedziela, 04.10.2020 r.
17:00-18:00 – 
Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 536-777-610, na stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub na portalu facebook.com/mosirlodz

Zobacz również:

sobota, 5 grudnia 2020

XXIX Bałuckie Spotkania Recytatorów

Bałuckie Spotkania Recytatorów pierwszy raz w wersji online! W ramach, których zapraszamy Was do udziału w pokazach recytatorski oraz warsztatach dla uczniów i... więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Edukacji Kulturowej "Na żubardzkiej" (91-022 Łódź, ul. Żubardzka 3)
01.12.2020 - 05.12.2020

Jiří Brázda - Arcana Feminae. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Od kilkunastu lat niepisaną tradycją łódzkiego Międzynarodowego Triennale Małe Formy Grafiki jest prezentacja, w ramach wystaw towarzyszących, ekspozycji indywidualnej... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
04.12.2020

Raj tuż za rogiem. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Sztuka Ameryki Łacińskiej, tak odległa i tak rzadko prezentowana w Polsce, nareszcie znalazła się „tuż za rogiem”, bo w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi, gdzie każdy... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Bałucka, 91-438 Łódź, Stary Rynek 2)
04.12.2020
 -  Obraz z tekstem

Teodor Durski - Coraz bliżej do kosmosu. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Wystawa zatytułowana „Coraz bliżej do kosmosu”, prezentowana w Ośrodku Propagandy Sztuki w Parku im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi, to wielki monograficzny pokaz... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Ośrodek Propagandy Sztuki, 90-009 Łódź, ul. Sienkiewicza 44)
04.12.2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
04.12.2020
 -  Beata Świerkowska-Jóźwiak

17. Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Łódzki przegląd miniatury graficznej stał się, obok Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie, ważnym miejscem prezentacji dokonań artystycznych we współczesnej... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Willa/ Galeria Chimera, 90-607 Łódź, ul. Wólczańska 31)
04.12.2020

Ziuna Cup 2020 (bez udziału publiczności)

Drugi dzień drugiej edycji turnieju koszykarek im. Józefa ”ZIUNY” Żylińskiego. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Łodzi. więcej

Atlas Arena (94-020 Łódź, Aleja Bandurskiego 7)
05.12.2020
 -  M.Ratajski

"Szklane Menażerie" - viedo taniec

Premiera online Szklanych Menażerii/ Projekt Video 03/ MIASTO - 6 grudnia o godz. 15.15. więcej

05.12.2020

ŁKS AZS UŁ SG Łódź – UNB AZS UŁ SG Łódź (bez udziału publiczności)

Mecz 11. kolejki grupy B II ligi koszykarzy. więcej

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej (93-590 Łódź, aleja Politechniki 10)
05.12.2020
Kontakt