I Am The Sound! – jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką. Zapraszamy na 12. edycję Soundedit, zapraszamy do Łodzi!

W 1970 r. Polskie Nagrania wydały niezapomnianą i fenomenalną wręcz płytę „Marek Grechuta & Anawa”. To jeden z takich albumów, na których każdy utwór jest wyśmienity. Wojciech Waglewski zaprosił przyjaciół do ponownej realizacji tej płyty. Koncertowa premiera będzie miała miejsce na Festiwalu Soundedit w Łodzi.

W roku 2020 Festiwal Soundedit odbędzie się od 22 do 25 października w Łodzi. Bilety na festiwalowe wydarzenia można kupić w kasie Klubu Wytwórnia (ul. Łąkowa 29, tel.: +42 639 55 55, bilety@wytwornia.pl), w sieci salonów Media Markt oraz na stronach bilety24.pl i ticketmaster.pl.
Wejściówki na koncert Anawa 2020 są już w sprzedaży.


Bilet kosztuje 149 zł i będzie ważny na wszystkie festiwalowe wydarzenia, jakie odbędą się 24 października w Wytwórni.

Koncert Anawa 2020 będzie również dostępny w streamingu.

Cena kodu dostępu: 20 PLN na www.bilety24.pl od 2.10.2020, od godz. 12.00.

Zobacz również:

niedziela, 28 listopada 2021

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół ponadpodstawowych

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół podstawowych (klasy V-VIII)

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół podstawowych (klasy I-IV)

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów dla przedszkoli

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Oferta zajęć na nowy sezon Bałuckiego Ośrodka Kultury

Oferta zajęć na nowy sezon Bałuckiego Ośrodka Kultury więcej

01.09.2021 - 31.08.2022

"Helena Bohle-Szacka. Przenikanie" - nowa wystawa czasowa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Helena Bohle-Szacka. Przenikanie” to multidyscyplinarna wystawa, dla której punktem wyjścia jest biografia i twórczość artystki, projektantki mody, graficzki,... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
21.10.2021 - 20.03.2022

Wystawa Kosmosy

Autorka: Magdalena Skowrońska Kosmos filoz. «świat pojęty jako wewnętrznie uporządkowana i harmonijnie zbudowana całość»Kosmosy pokazują odbiorcom bogactwo malarskich... więcej

Poleski Ośrodek Sztuki – Punkt Odbioru Sztuki (ul. Struga 90)
19.11.2021 - 24.12.2021

„Szalone nożyczki” – spektakl Teatru Powszechnego w Łodzi

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na Dużą Scenę na kultową komedię „Szalone nożyczki” więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Duża Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
25.11.2021 - 28.11.2021

„Tańczący z gwiazdami” – spektakl w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na Małą Scenę na sztukę Michała Walczaka „Tańczący z gwiazdami” – adaptację autobiografii Bohdana Gadomskiego. ... więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Mała Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
25.11.2021 - 28.11.2021
Kontakt