Wernisaż wystawy Tadeusza Niemca "Moje Abstrakcje"

autor:

10.06.2021

Galeria na Tarasie działająca przy Domu Kultury "502" przy ul. Sacharowa 18 zaprasza w dniu 10 czerwca o godz. 17:00 na wernisaż wystawy malarstwa Tadeusza Niemca "Moje Abstrakcje".

Tadeusz Niemiec – artysta malarz, jego obrazy to w większości abstrakcje o dużych formatach od 120/150 cm. Uwielbia żywe, intensywne barwy. Swoje prace prezentował zarówno na wystawach indywidualnych jak i zbiorowych w kraju i za granicą. W latach 2015 - 2020 brał udział w 52 wystawach. Od 2016 roku członek łódzkiego okręgu Związku Polskich Artystów Plastyków, od 2019 roku - Związku Polskich Twórców Sztuki.

Informacje i zapisy
tel.: 574190658, 574190682
e-mail: domkultury502@wdk.pl

Wstęp wolny

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/476810873373198/?ref=newsfeed 

Zobacz również:

niedziela, 25 lipca 2021

Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości

Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym projekcie pt. "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości", który realizowany jest w okresie od 21... więcej

21.06.2021 - 23.10.2021

Wystawa „Bez końca. Dialogi Krzysztofa Kieślowskiego” w EC1

Multimedialna wystawa, spotkania z artystami, projekcje filmowe – Narodowe Centrum Kultury Filmowej zaprasza na cykl wyjątkowych wydarzeń kulturalnych z okazji 80.... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
26.06.2021 - 12.09.2021

Lato z kulturą - Senior' 21

Lato z kulturą - Senior' 21 to projekt edukacyjno-animacyjny skierowany do Seniorów. więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
26.06.2021 - 30.08.2021

Wakacje dla dzieci w Bałuckim Ośrodku Kultury

Wakacje dla dzieci w Bałuckim Ośrodku Kultury - pikniki i warsztaty artystyczne - od 28 czerwca do 28 sierpnia. więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
28.06.2021 - 28.08.2021

Wakacyjna Akademia Sztuki dla dzieci w wieku 7-12 lat

Centrum Twórczości Lutnia Bałuckiego Ośrodka Kultury zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na warsztaty w ramach projektu Wakacyjna Akademia Sztuki w terminie od 28 czerwca... więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Twórczości "Lutnia" (91-103 Łódź, ul. Łanowa 14)
28.06.2021 - 30.07.2021

Lato na Olechowie - wakacyjne warsztaty artystyczne

Zapraszamy do Strefy Kultury Otwartej na Olechowie na wakacyjne warsztaty artystyczne. Nasza oferta warsztatowa skierowana jest w szczególności do dzieci w wieku 6-11... więcej

Ośrodek Kultury Górna, Strefa Kultury Otwartej, ul. Jagiellonki 4
30.06.2021 - 28.07.2021

Tadeusz Niemiec - Moje Abstrakcje

Galeria na Tarasie działająca w Domu Kultury "502" zaprasza na wystawę malarstwa Tadeusza Niemca "Moje Abstrakcje". więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
01.07.2021 - 31.08.2021

Wystawa plastyczna w Lutni

Wystawa plastyczna uczniów Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Łodzi im. T. Makowskiego w Galerii In Blanco Centrum Kultury Lutnia Bałuckiego Ośrodka Kultury. ... więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Twórczości "Lutnia" (91-103 Łódź, ul. Łanowa 14)
01.07.2021 - 30.07.2021

Wakacyjne pikniki artystyczne, w ramach projektu "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości"

Wakacyjne pikniki artystyczne, w ramach projektu "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości" - Park Adama Mickiewicza (Julianów) oraz na teren Ośrodka Terenowego... więcej