Z pasji do tańca! Egurrola Challenge, czyli jedyny taki turniej tańca w Łodzi!

autor:

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)

27.05.2023

Już w sobotę 27 maja Egurrola Dance Studio i Manufaktura zapraszają na Egurrola Challenge – najbardziej roztańczone wydarzenie w Łodzi, na którym królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia.

Plakat: na pomarańczowym tle trójka dzieci, dwoje w strojach do hip hopu i jedna w bardziej ozdobnym. Wykonują figury taneczne. -  Plakat: na pomarańczowym tle trójka dzieci, dwoje w strojach do hip hopu i jedna w bardziej ozdobnym. Wykonują figury taneczne.

Na rynku Manufaktury wystąpi prawie 900 tancerzy ze szkół Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in. hip hopie, tańcu jazzowym i tańcu nowoczesnym.

Młodzi tancerze ze szkoły Egurrola Dance Studio w Łodzi wystąpią w pokazach specjalnych - zobaczymy m.in. urocze 3-latki, dla których ten występ będzie debiutem scenicznym i pełne dziecięcej radości prezentacje 4-5-latków. Starsi tancerze wystąpią w takich stylach jak: taniec jazzowy i nowoczesny. Przed nami mnóstwo rozmaitych odsłon tańca, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Występy wszystkich tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, który wyróżni najlepszych z nich, a wszystkim wręczy pamiątkowe dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie wspólne zdjęcie.

- Ogromnie się cieszę, że ponownie spotkamy się na rynku Manufaktury by wspólnie bawić się
i tańczyć -
mówi Agustin Egurrola, choreograf, założyciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali nie tylko swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i dużą widownią. A ta gromadząca się na Rynku Manufaktury zawsze wyjątkowo mocno ich wspiera i dopinguje. Jestem pewien, że razem roztańczymy cały rynek! Musicie być tam z nami. - kontynuuje.

Egurrola Challenge to nie tylko turniej tańca, ale też mnóstwo atrakcji dla publiczności. Jedną z nich będą otwarte warsztaty z hip hopu i tańca nowoczesnego – w czasie ich trwania każdy chętny, będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu, a być może także odnaleźć nową pasję.

W trakcie Egurrola Challenge wystąpi także dziecięcy zespół Małe TGD, którego największe przeboje z pewnością będzie śpiewał cały rynek Manufaktury. Młodzi wokaliści, poza swoimi największymi hitami, zaprezentują także premierowy utwór „Dzień Dziecka” i rozpoczną nowy taneczny challenge na Tik Toku.

Zarezerwujcie czas! Zaproście znajomych! Czekamy na Was!

 

27.05.2023 r., godz. 12:00-18:30

Rynek Manufaktury, ul. Drewnowska 58

 Wstęp wolny!

 Więcej informacji na stronie www.egurrola.com


Wydarzenie objęte honorowym patronatem Prezydent Miasta Łodzi.

Zobacz również:

wtorek, 3 października 2023

Integracyjny Program Liderski vol.2

W sobotę 8 lipca rozpoczęliśmy drugą edycję projektu "Integracyjny Program Liderski". Dzięki hojności firmy INFOSYS zaprosiliśmy do projektu 26 ambitnych,... więcej

Fabryka Aktywności Miejskiej (Tuwima 10)
08.07.2023 - 10.10.2023
 -  fot. Oddział ds. Polityki Senioralnej i Zdrowotnej

Łódzka Tytka Seniora

W jesienno-zimowym wydaniu znajduje się ponad 160 ciekawych wydarzeń organizowanych przez Miasto Łódź, instytucje i organizacje pozarządowe w okresie od października... więcej

03.10.2023

EkoEksperymentarium

A gdyby mieszkanie samo podpowiadało, jak być bardziej przyjaznym dla środowiska? Teraz będzie można to sprawdzić w ramach projektu EkoEksperymentarium. ... więcej

Brama Miasta, Kilińskiego 66
03.10.2023

Szkolne szóstki w Sport Stacji z okazji 600-lecia Łodzi

Świętujemy 600-lecie Łodzi na sportowo! Port Łódź wraz z Miastem Łódź i Miejskim Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza uczniów na zawody sportowe. sPort Challenge Cup... więcej

Port Łódź (93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245)
03.10.2023

Wystawa fotograficzna pt. „A jednak czas zatrzymuje się” w Palmiarni Ogrodu Botanicznego w Łodzi

Ogród Botaniczny w Łodzi, w dniach od 08.09.2023r. do 08.10.2023r., serdecznie zaprasza na wystawę pt. „A jednak czas zatrzymuje się”, która odbywać się będzie w... więcej

Palmiarnia Ogrodu Botanicznego w Łodzi
03.10.2023
Kontakt