Zakończenie wakacji z przytupem – Fuzja zaprasza na mega weekend!

autor:

01.09.2023 - 03.09.2023

Teatr, kino, gry na świeżym powietrzu, wspólna praktyka jogi, a do tego międzypokoleniowa taneczna impreza w rytm największych przebojów ostatnich dziesięcioleci. Zakończenie wakacji zobowiązuje… do świetnej zabawy! A gdzie bije wakacyjne serce miasta?

Zakończenie wakacji z przytupem – Fuzja zaprasza na mega weekend!

Oczywiście w Fuzji, która na pierwszy weekend września (1-3 września) przygotowała rewelacyjne bezpłatne atrakcje dla każdego! Dla rodziny, dla przyjaciół, dla dzieci i dorosłych – Fuzja łączy przy wspólnej zabawie! Wydarzenie będzie też okazją by zobaczyć rekreacyjny teren Fuzji - Ogrody Anny - w nowej ulepszonej odsłonie.

Dla ducha i ciała

Ostatni weekend wakacji w Fuzji rozpoczną zajęcia jogi prowadzone przez Lido Movement Studio. Będzie to jednak joga w wyjątkowym wydaniu – nocnym. Klimat pofabrycznych surowych wnętrz zabytkowej Kotłowni, blask świec i lampek oraz spokojna muzyka – joga w takiej atmosferze to niezapomniane doświadczenie! Na wspólne ćwiczenia zapraszamy w piątek
(1 września) od godziny 21:00 do godziny 22:30. Na zajęcia obowiązują zapisy prowadzone przez Lido Movement Studio pod adresem mailowym: kontakt@lidomovementstudio.pl Tradycyjnie zapraszamy do Fuzji także na otwarte warsztaty jogi, które odbędą się jak zawsze w niedzielny poranek (3 września) w Ogrodach Anny o godzinie 10:00.

Dla dzieci, rodziny i przyjaciół

W sobotę oraz w niedzielę (2 - 3 września) zapraszamy do Fuzji już od godziny 10:00. Przez dwa dni od samego rana aż do godziny 18:00 odpoczywamy i bawimy się na świeżym powietrzu. Na gości czekać będą kocyki i leżaki, a Ogrody Anny zamienią się w strefę gier i zabaw. Każdy będzie mógł pograć w popularne planszówki oraz wziąć udział w zajęciach nauki gry w szachy. Dla chętnych odbędą się także szachowe turnieje. Kto okaże się mistrzem gry w pionki? W weekend do Fuzji zapraszamy także rowerzystów. Przez całą sobotę oraz niedzielę skorzystać będzie tu można z bezpłatnego serwisu jednośladów, a także uzyskać poradę, jak dbać o rower by dobrze służył nam przez wiele lat. Na maluchy czekać będą z kolei kolorowe balony, gry i animacje, m.in. jedna z ulubionych dziecięcych zabaw, czyli malowanie kredą.

Kulturalnie i rozrywkowo

W sobotni wieczór w Fuzji nie może zabraknąć kultowego już łódzkiego wydarzenia, czyli Kina Letniego TME Polówka. Tym razem na wielkim ekranie wyemitowana zostanie komedia pt. „Szef” (reżyseria i scenariusz Jo Favreau). Po utracie posady w renomowanej restauracji mistrz kuchni otwiera mobilny bar szybkiej obsługi. Jak skończy się ta kulinarna przygoda? Zobaczcie sami! Na seans zapraszamy do Fuzji w sobotę (2 września) o godzinie 20:00.

Także w sobotę (2 września) Fuzja zaprasza dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do magicznego świata teatru. Tego dnia na specjalnych nowych trybunach zlokalizowanych w Ogrodach Anny najmłodsi będą mogli obejrzeć dwa spektakle. O godzinie 11:00 zapraszamy na przedstawienie pt. "PUC BURSZTYN I GOŚCIE CZYLI RZECZ O PIESKACH". To spektakl familijny z wykorzystaniem instrumentów i technik lalkowych, głównymi bohaterami są tu zwierzęta domowe, które przeżywają wiele przygód w wiejskim gospodarstwie. Opowieść o przyjaźni, zaufaniu, tolerancji i pokonywaniu swoich uprzedzeń i lęków. Z kolei o godzinie 16:00 w przestrzeniach Fuzji odbędzie się drugie przedstawianie pt. „GRA”, które zabierze młodych widzów w interaktywną podróż do świata wyobraźni, dźwięków i teatralnej magii. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku życia i w lekki oraz dowcipny sposób wyjaśnia podstawowe teatralne pojęcia, m. in. czym jest scenografia, choreografia i muzyka w teatrze.

Z kolei niedzielne popołudnie w Fuzji (3 września) zapowiada się w bardzo tanecznym klimacie! A to w związku z organizacją ostatniej w tym sezonie Międzypokoleniowej Potańcówki, na którą Fuzja zaprasza w godzinach 16:00 – 20:00. Najpopularniejsze polskie i światowe przeboje muzyczne grane na żywo, wspaniała atmosfera, klimat Kotłowni z historycznym piecem w tle oraz poczęstunek w postaci zimnych napojów. Tu po prostu trzeba być! Bawimy się wszyscy niezależnie od wieku!

Ogrody Anny – jeszcze piękniejsze!

Weekendowe wydarzenia połączone zostaną z przedstawieniem nowej odsłony Ogrodów Anny, które swoją nazwę zawdzięczają żonie Karola Scheiblera, twórcy fabrycznego imperium. Zielony rekreacyjny teren zlokalizowany tuż przy zabytkowej secesyjnej Elektrowni został otwarty dla łodzian dwa lata temu stając się nowym miejskim placem odpoczynku i rodzinnych zabaw. Teraz ma do zaoferowania jeszcze więcej. Wśród drzew pojawiły się nowe nasadzenia krzewów i ozdobnej roślinności, dzięki czemu Ogrody zachwycają zielenią. Do dyspozycji użytkowników oddane zostały nowe miejsca odpoczynku i relaksu, pojawiły się ogólnodostępne leżaki czy hamaki. Nowe oblicze zyskał także plac zabaw dedykowany najmłodszym, a tuż obok niego pojawiła się niezwykła konstrukcja – nowe trybuny, które swoją premierę będą miały podczas sobotnich spektakli dla najmłodszych, a następnie służyć będą gościom podczas organizowanych w Fuzji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

Wszystkie atrakcje odbywające się w Fuzji (z wyjątkiem nocnej jogi) są bezpłatne. Zapraszamy! Milionowa 6a.


Miejsce: Milionowa 6a, Łódź

Wstęp: wolny


Więcej informacji:

Link do wydarzenia

Profil Facebook

Zobacz również:

wtorek, 5 grudnia 2023

Biegówki na Zdrowiu z Zieloną Łodzią

Zrobiło się biało, w nocy dopadało i chociaż śniegu nie jest bardzo dużo, jednak wystarczy do przeprowadzenia zajęć narciarskich Zielonej Łodzi na Zdrowiu. Pierwsze w... więcej

Park im. Józefa Piłsudskiego - Park na Zdrowiu (Łódź Polesie, Zdrowie-Mania)
05.12.2023
Fuzja w świątecznym klimacie

Fuzja w świątecznym klimacie

Przedświąteczny nastrój już w pełni poczuć można w Fuzji, która w tym roku rozbłysła tysiącami światełek. W Ogrodach Anny pojawiła się ogromna 6 – metrowa choinka z... więcej

05.12.2023
plakat

ŁKS Commercecon Łódź - SC Prometey Dnipro

Faza grupowa siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Grupa E, 4. kolejka. więcej

Sport Arena w Łodzi (94-020 Łódź, al. Unii Lubelskiej 2)
05.12.2023
Bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach na lodowisku MOSiR

Bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach na lodowisku MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi oraz Miejski Klub Łyżwiarski zapraszają na trzeci sezon bezpłatnej nauki jazdy na łyżwach, kontynuując sukces poprzednich... więcej

05.12.2023

1,2,3 - DO Muzeum idziesz TY!

To cykl warsztatów adresowany do dzieci w wieku od 1 do 3 lat wraz z opiekunami, którzy chcą razem kreatywnie spędzić czas w Muzeum. więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
05.12.2023
Kontakt