Artystyczne lato z Domem Kultury WIDOK

autor:

Dom Kultury "Widok" (al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 133)

28.06.2021 - 16.07.2021

Perkusja śmieciowa, warsztaty taneczne, "Klub podróżników i odkrywców", plastyczne warsztaty upcyclingowe tylko w Domu Kultury WIDOK!!! Zapraszamy grupy zorganizowane (do 15 osób) od 28 czerwca do 16 lipca 2021 r. Zapisy: tel. 574 255 542, e-mail: d.malska@wdk.pl

W te wakacje będziemy budowali własne instrumenty i uczyli się na nich grać. Zabierzemy podróżników i odkrywców na intrygujące literackie wyprawy. Damy szansę wyszaleć się na warsztatach tanecznych. Wszystkich czeka mnóstwo kreatywnej zabawy!

Zapisy: tel. 574 255 542, e-mail: d.malska@wdk.pl

Powiązane linki

Zobacz również:

środa, 20 października 2021

Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości

Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym projekcie pt. "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości", który realizowany jest w okresie od 21... więcej

21.06.2021 - 23.10.2021

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół ponadpodstawowych

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół podstawowych (klasy V-VIII)

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół podstawowych (klasy I-IV)

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów dla przedszkoli

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Oferta zajęć na nowy sezon Bałuckiego Ośrodka Kultury

Oferta zajęć na nowy sezon Bałuckiego Ośrodka Kultury więcej

01.09.2021 - 31.08.2022

"Lovebook" - spektakl Teatru Powszechnego

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na sztukę Michała Siegoczyńskiego "Lovebook" więcej

Teatr Powszechny w Łodzi - Mała Scena (91-069 Łódź, ul. Legionów 21)
19.10.2021 - 20.10.2021
 -  fot. arch. Fundacji

Mamy siebie! Nowy projekt dla łódzkich seniorów

„Mamy Siebie! Budowanie międzysenioralnej sieci wsparcia” to najnowszy projekt przygotowany przez Fundację "W Człowieku Widzieć Brata" dla łódzkich seniorów w wieku... więcej

20.10.2021
Wodny Raj

Wodne sztuki walki? Takie rzeczy tylko w Łodzi

Było już "Karate po polsku", a teraz są wodne sztuki walki czyli nowe zajęcia na „Wodnym Raju” prowadzone przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi. To jedyne... więcej

MOSiR Łódź - Pływalnia Wodny Raj (boisko)
20.10.2021
Kontakt