Bezpłatne Zajęcia MOSiR 14-20 września

autor:

14.09.2020 - 20.09.2020

Szanowni Państwo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 14 do 20 września 2020 r.

Poniedziałek, 14.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)/
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu
przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:15-14:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul.
Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:30 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul.
Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 15.09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks.
Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul.
Małachowskiego 7)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy
siłowni zewnętrznej)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy
wejściu na pływalnię)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Środa, 16.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy
Amfiteatrze)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny
Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny
Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:15-14:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul.
Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-17:30 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul.
Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – aerobik – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul.
Wiernej Rzeki 2)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 17.09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks.
Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul.
Małachowskiego 7)
10:15-11:15 – tai chi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks.
Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 18.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:15-14:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala
sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:30 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul.
Małachowskiego 7)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Sobota, 19.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Niedziela, 20.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
Więcej informacji pod numerem telefonu 536-777-610

Zobacz również:

piątek, 25 września 2020

Kacper Zaorski-Sikora. Pięknie się rozpadamy - wystawa malarstwa

Wystawa prac Kacpra Zaorskiego-Sikory "Pięknie się rozpadamy" w Galerii Bałuckiej prezentuje wybrane dzieła malarskie stworzone przez niego w ostatnich latach, a także... więcej

03.09.2020 - 17.10.2020

USTA W OGNIU (K.Klimczak, A.Ciszowska) - PREMIERA ON-LINE

25 września 2020 o godz. 19:15 Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zaprasza do obejrzenia viedo artu wywiedzionego z tekstu S. Becketta "Nie ja" ... więcej

25.09.2020

Proza polska: umarła prowincja

Spotkanie z Waldemarem Bawołkiem wokół książki "Pomarli". Prowadzenie: Tymoteusz Milas więcej

25.09.2020

Turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Wodnej

Pierwszy dzień finałowego turnieju o waterpolowe mistrzostwo Polski młodzików. Na pływalni przy ulicy Styrskiej 20/24 o tytuł najlepszej drużyny w kraju rywalizuje... więcej

Pływalnia SWFiS UŁ
25.09.2020
 -  Dariusz Gackowski

you.Guru | koncert w Niewinnych [Fabryka Sztuki w Łodzi)

you.Guru powstało z chęci wspólnego eksperymentowania z formą muzyczną. Dźwiękowy odruch, reakcja na dziwne czasy. Muzyka balansująca na nieobliczalnym gruncie, w rytm... więcej

Art_Inkubator/Fabryka Sztuki (90-365 Łódź, ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 3)
25.09.2020

Podchody z książką - mini terenowa gra dla dzieci

Podchody to jedna z najfajniejszych i najbardziej rozwijających cały szereg przeróżnych umiejętności gier z naszego dzieciństwa. Biblioteczna wersja tej zabawy to... więcej

25.09.2020

Wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Sapińskiej

25 września 2020 r. o godz. 18.00 w Galerii Sześciu Obrazów w Ośrodku Kultury Górna odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Sapińskiej. Wystawa będzie czynna... więcej

Ośrodek Kultury Górna (93-138 Łódź, ul. Siedlecka 1)
25.09.2020

NABÓR do grupy projektowej Teatru Tańca w AOIA

Rusza nabór do stałej grupy projektowej teatru tańca, działającej w ramach Scena Tańca AOIA w kooperacji z Teatrem Tańca KIJO. więcej

25.09.2020

Grot Budowlani - Developres SkyRes Rzeszów

Mecz 1. kolejki siatkarskiej Tauron Ligi. W pierwszej kolejce łodzianki przegrały 1:3 z beniaminkiem Jokerem Świecie, a rzeszowianki wygrały 3:1 z #VolleyWrocław. ... więcej

Sport Arena w Łodzi (94-020 Łódź, al. Unii Lubelskiej 2)
25.09.2020
Kontakt