Bezpłatne Zajęcia MOSiR 21-27 września

autor:

21.09.2020 - 27.09.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 21 do 27 września 2020 r.

Poniedziałek, 21.09.2020 r.

08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
09:45-10:30 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – 
nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
11:00-11:45 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
13:00-13:45 – 
ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:15-14:00
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15
 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:45-15:30
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – 
nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-15:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:00-16:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-17:30
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00
 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:30-19:00 – 
nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45
 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30
 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 22,09.2020 r.

08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30
 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 
– gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Środa, 23.09.2020 r.

08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 – 
nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:15-14:00
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15
 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:45-15:30
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
16:00-16:45
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-17:30
 – aerobik – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:30-19:00 – nordic walking (Park 3 Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:45
 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30
 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 24.09.2020 r.

08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu „Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
10:15-11:15 – tai chi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:15
 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:30 – 
nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 25.09.2020 r.

08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:15-14:00
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:45-15:30
 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30
 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:00-16:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-18:00
 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Sobota, 26.09.2020 r.

17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Niedziela, 27.09.2020 r.
17:00-18:00 – 
Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Więcej informacji pod numerem telefonu 536-777-610, na stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub na portalu facebook.com/mosirlodz

Zobacz również:

poniedziałek, 21 września 2020

Kacper Zaorski-Sikora. Pięknie się rozpadamy - wystawa malarstwa

Wystawa prac Kacpra Zaorskiego-Sikory "Pięknie się rozpadamy" w Galerii Bałuckiej prezentuje wybrane dzieła malarskie stworzone przez niego w ostatnich latach, a także... więcej

03.09.2020 - 17.10.2020

Bezpłatne Zajęcia MOSiR 21-27 września

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 21 do 27 września 2020 r. ... więcej

21.09.2020

Wystawa - Jan Lebenstein - Malarstwo, rysunek, grafika

Wystawa pomyślana jest jako obszerna retrospektywa prac tego wybitnego artysty, zbiegająca się z przypadającą w tym roku 90. rocznicą jego urodzin. W jej ramach... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Willa/ Galeria Chimera, 90-607 Łódź, ul. Wólczańska 31)
21.09.2020

Wystawa „Słownik współczesnych łodzianizmów”

Wystawa jest kontynuacją „Słownika dobrych łodzianizmów. Interpretują polscy ilustratorzy”, projektu, który powstał w 2019 roku w efekcie współpracy Miejskiej Galerii... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
21.09.2020

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu - Zeroemisyjna mobilność dla każdego

Darmowa komunikacja w dniu bez samochodu i wystawa łódzkich tramwajów na przestrzeni lat – to wydarzenia w ramach których przybliżymy idee tygodnia mobilności. ... więcej

21.09.2020

Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki - Wrzesień 2020

We wrześniu 2020 zapraszamy na świetne Twórcze Warsztaty w Fabryce Sztuki w Łodzi, prowadzone przez najlepszych instruktorów. W programie wydarzenia dla najnajów,... więcej

21.09.2020

"Manualne Poniedziałki" - propozycje dla najmłodszych

Ciekawe propozycje i inspiracje odnajdą tu całe rodziny, które #zostająwdomu i oddają się radości spędzania czasu w gronie najbliższych. W każdy poniedziałek nowa... więcej

21.09.2020

1-30 września 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 września 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
21.09.2020

wtorek, 22 września 2020

Bezpłatne Zajęcia MOSiR 21-27 września

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 21 do 27 września 2020 r. ... więcej

22.09.2020
Kontakt