Bezpłatne Zajęcia MOSiR 7-13 września

autor:

07.09.2020 - 13.09.2020

Szanowni Państwo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych organizowanych w okresie od 7 do 13 września 2020 r.

Poniedziałek, 07.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)/
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu
przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul.
Inżynierskiej i Parkowej)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – samoobrona dla kobiet – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 08,09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka
przy siłowni zewnętrznej)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Stefańskiego”, zbiórka przy siłowni zewnętrznej)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Szarych Szeregów, zbiórka
przy wejściu na pływalnię)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (Park Szarych Szeregów, zbiórka przy wejściu na pływalnię)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)

Środa, 09.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Parku Piłsudskiego, zbiórka
przy Amfiteatrze)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia
„Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (Pływalnia
„Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-14:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
15:30-17:00 – nordic walking (Park Poniatowskiego, zbiórka na parkingu
przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
16:30-17:30 – aerobik – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – warsztaty aikido – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – warsztaty aikido – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek 10.09.2020 r.
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-12:30 – zajęcia dla dzieci z łódzkich przedszkoli prowadzone w ramach programu
„Sprawny Przedszkolak” – zapisy pod nr tel.: 536-777-610 (hala sportowa
przy ul. Małachowskiego 7)
10:00-11:00 – tai chi – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:30 – aerobik dla seniorów – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
11:45-12:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Stawy Jana”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:45 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:30 – nordic walking (Parku Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
16:30-18:00 – nordic walking (Parku Piłsudskiego, zbiórka przy Amfiteatrze)
16:30-17:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
18:30-19:45 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – zapisy u instruktora przed zajęciami (hala sportowa
przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 11.09.2020 r.
08:30-09:15 – ćwiczenia z piłkami body ball – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
08:30-09:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:00-09:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
09:45-10:30 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-10:45 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park Źródliska, zbiórka przy Palmiarni)
11:00-11:45 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel.: 536-777-610, wymagany zakup
biletu wstępu na pływalnię (Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
13:00-13:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
13:00-13:45 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:30-14:15 – ćwiczenia z gumami oporowymi – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-15:15 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(Pływalnia „Wodny Raj” przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:30-16:00 – nordic walking (OR „Młynek”, zbiórka przy przystani)
15:00-15:45 – ćwiczenia ogólnousprawniające – zapisy u instruktora przed zajęciami
(hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
Sobota, 12.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
19:30-20:15 – gimnastyka sportowa dla rodzin współorganizowana z ADGIM – zapisy
pod nr. tel.: 731-237-266 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
20:15-21:00 – gimnastyka sportowa dla dorosłych współorganizowana z ADGIM –
zapisy pod nr. tel.: 731-237-266 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
Niedziela, 13.09.2020 r.
17:00-18:00 – Technikum Piłkarskie – zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat
(Orlik przy ul. Karpackiej 61)
Więcej informacji pod numerem telefonu 536-777-610

Zobacz również:

czwartek, 29 października 2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

28.10.2020

KONKURS LITERACKI "Laura to ja"

Konkurs literacki dla młodzieży szkół średnich z całej Polski. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać esej, reportaż lub rozprawkę. więcej

28.10.2020

1-31 października 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 31 października 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
28.10.2020

Spotkanie autorskie z Agnieszką Janiszewską-Szczepanik

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agnieszką Janiszewską-Szczepanik, której debiutancka powieść "Woda księżycowa" zbiera bardzo pozytywne recenzje. ... więcej

29.10.2020

Jiří Brázda - Arcana Feminae. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Od kilkunastu lat niepisaną tradycją łódzkiego Międzynarodowego Triennale Małe Formy Grafiki jest prezentacja, w ramach wystaw towarzyszących, ekspozycji indywidualnej... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Re:Medium, 90-430 Łódź, ul. Piotrkowska 113)
29.10.2020

Raj tuż za rogiem. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Sztuka Ameryki Łacińskiej, tak odległa i tak rzadko prezentowana w Polsce, nareszcie znalazła się „tuż za rogiem”, bo w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi, gdzie każdy... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Bałucka, 91-438 Łódź, Stary Rynek 2)
29.10.2020
 -  Obraz z tekstem

Teodor Durski - Coraz bliżej do kosmosu. Wystawa towarzysząca 17. Międzynarodowemu Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Wystawa zatytułowana „Coraz bliżej do kosmosu”, prezentowana w Ośrodku Propagandy Sztuki w Parku im. Henryka Sienkiewicza w Łodzi, to wielki monograficzny pokaz... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Ośrodek Propagandy Sztuki, 90-009 Łódź, ul. Sienkiewicza 44)
29.10.2020
 -  Beata Świerkowska-Jóźwiak

17. Międzynarodowe Triennale Małe Formy Grafiki, Polska - Łódź 2020

Łódzki przegląd miniatury graficznej stał się, obok Międzynarodowego Triennale Grafiki w Krakowie, ważnym miejscem prezentacji dokonań artystycznych we współczesnej... więcej

Miejska Galeria Sztuki w Łodzi (Galeria Willa/ Galeria Chimera, 90-607 Łódź, ul. Wólczańska 31)
29.10.2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

29.10.2020
Kontakt