Darmowe zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

autor:

03.12.2018 - 09.12.2018

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych w okresie od 3 do 9 grudnia 2018 r.

Więcej informacji na stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14 -  fot. CC0 license
Więcej informacji na stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14 , fot. CC0 license
Poniedziałek, 03.12.2018 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Wtorek, 04.12.2018 r.
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wierne Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Środa, 05.12.2018 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciągająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:15-15:45 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 06.12.2018 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13.00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
18:30-19:50 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Piątek, 07.12.2018 r.
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
Sobota, 08.12.2018 r.
09:00 – 337. parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Piłsudskiego)
Niedziela, 09.12.2018 r.
09:30 – Mini Basket Liga (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14.

Zobacz również:

wtorek, 20 października 2020

Obraz+Tekst=Sztuka #1

Blanka Biernat - wernisaż online. Prowadzenie: Adriana Michalska więcej

07.10.2020 - 27.10.2020

ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police (bez publiczności)

Mecz 5. kolejki siatkarskiej Tauron Ligi. Rywalem łodzianek - brązowych medalistek z poprzedniego sezonu - będzie aktualny mistrz Polski. więcej

Sport Arena w Łodzi (94-020 Łódź, al. Unii Lubelskiej 2)
19.10.2020
zdjęcie z planu filmowego -  Błażej Grochulski

Nowa premiera Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych z udziałem Jadwigi Jankowskiej - Cieślak!

20.10.2020 r. godz. 19:15 Premiera on-line "Śmierci Wenecji" w reżyserii M. Brzozowskiego i W. Mikłaszewskiego więcej

19.10.2020

Ziemia (P)oddana - nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Ziemia (P)oddana” to nowa wystawa w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, której kuratorami są dzieci. Porusza bardzo istotne kwestie kondycji naszej planety i... więcej

19.10.2020

KONKURS LITERACKI "Laura to ja"

Konkurs literacki dla młodzieży szkół średnich z całej Polski. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać esej, reportaż lub rozprawkę. więcej

19.10.2020

Festiwal Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA. Sztuka Uczuć

Festiwal Książki Obrazkowej KROPKA+KRESKA zaprasza na kolejną swoją odsłonę, dedykowaną w tym roku „Sztuce Uczuć”. W kilkudziesięciu wydarzeniach, dla których książki... więcej

19.10.2020
 -  Manualne poniedziałki - grafika promująca wydarzenie

Manualny poniedziałek

Propozycje dla najmłodszych. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz.10.00 na: https://pl-pl.facebook.com/ckmlodz oraz na www.ckm.lodz.pl ... więcej

Centrum Kultury Młodych (93-021 Łódź, ul. Lokatorska 13)
19.10.2020
 -  Manualne poniedziałki - grafika promująca wydarzenie

Manualny poniedziałek

Propozycje dla najmłodszych. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz.10.00 na: https://pl-pl.facebook.com/ckmlodz oraz na www.ckm.lodz.pl ... więcej

Centrum Kultury Młodych (93-021 Łódź, ul. Lokatorska 13)
19.10.2020

1-31 października 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 31 października 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
19.10.2020
Kontakt