Darmowe zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

autor:

28.01.2019 - 03.02.2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych w okresie od 28 stycznia do 3 lutego 2019 r.

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14 -  fot. CC0 license
Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14 , fot. CC0 license
Poniedziałek, 28.01.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
Wtorek, 29.01.2019 r.
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wierne Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Środa, 30.01.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciągająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:15-15:45 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 31.01.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13.00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
18:30-19:50 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Piątek, 01.02.2019 r.
10:00-13:00 – turniej tenisa stołowego dla dzieci ze szkół podstawowych (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
Sobota, 02.02.2019 r.
09:00 – 345. parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
Niedziela, 03.02.2019 r.
07:00 – Grand Prix Łódź City Trail (Park im. 3-go Maja)
10:00 – Mini Basket Liga (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14.

Zobacz również:

środa, 4 sierpnia 2021

Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości

Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym projekcie pt. "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości", który realizowany jest w okresie od 21... więcej

21.06.2021 - 23.10.2021

Lato z kulturą - Senior' 21

Lato z kulturą - Senior' 21 to projekt edukacyjno-animacyjny skierowany do Seniorów. więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
26.06.2021 - 30.08.2021

Wystawa „Bez końca. Dialogi Krzysztofa Kieślowskiego” w EC1

Multimedialna wystawa, spotkania z artystami, projekcje filmowe – Narodowe Centrum Kultury Filmowej zaprasza na cykl wyjątkowych wydarzeń kulturalnych z okazji 80.... więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (90-022 Łódź, ul. Targowa 1/3)
26.06.2021 - 12.09.2021

Wakacje dla dzieci w Bałuckim Ośrodku Kultury

Wakacje dla dzieci w Bałuckim Ośrodku Kultury - pikniki i warsztaty artystyczne - od 28 czerwca do 28 sierpnia. więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
28.06.2021 - 28.08.2021

Tadeusz Niemiec - Moje Abstrakcje

Galeria na Tarasie działająca w Domu Kultury "502" zaprasza na wystawę malarstwa Tadeusza Niemca "Moje Abstrakcje". więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
01.07.2021 - 31.08.2021

Wakacyjne pikniki artystyczne, w ramach projektu "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości"

Wakacyjne pikniki artystyczne, w ramach projektu "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości" - Park Adama Mickiewicza (Julianów) oraz na teren Ośrodka Terenowego... więcej

03.07.2021 - 28.08.2021

LETNIE KINO ANIMACJI

Zapraszamy na wakacyjne pokazy filmowe dla grup zorganizowanych w Domu Kultury "502". TY proponujesz tytuł MY najlepszy termin więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
06.07.2021 - 31.08.2021

Wystawa prac malarskich - Tatiana Matwij

Wystawa prac malarskich - Tatiana Matwij więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Edukacji Kulturowej "Na żubardzkiej" (91-022 Łódź, ul. Żubardzka 3)
12.07.2021 - 30.08.2021

Wystawa plastyczna w Lutni

Wystawa plastyczna uczniów Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Łodzi im. T. Makowskiego w Galerii In Blanco Centrum Kultury Lutnia Bałuckiego Ośrodka Kultury. ... więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Twórczości "Lutnia" (91-103 Łódź, ul. Łanowa 14)
01.08.2021 - 31.08.2021
Kontakt