Joga w Parku Podolskim

autor:

Park Podolski w Łodzi

11.07.2021

Zapraszamy na 10 bezpłatnych i ogólnodostępnych spotkań Jogi w Parku Podolskim w niedziele o godz. 11.00 i w czwartki o godz 17.30.

Zmęczony całym tygodniem obowiązków, pracy, aktywności? Bierz matę i praktykuj jogę na świeżym powietrzu!
Zabierz matę, koc i wodę do picia, załóż wygodny strój do ćwiczeń i dołącz do nas!
Miejmy nadzieję, że pogoda będzie nam sprzyjać ????

Startujemy w niedzielę 20 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi.

Zajęcia będą się odbywały w zachodniej części parku, od strony Alei Marszałka Rydza Śmigłego, pomiędzy tężnią, fontanną oraz skałkami.

Organizatorzy:
Yoga Centrum Łódź
Yogicznie Mariola Warszewska
Zielona Łódź

Cykl realizowany jest w ramach zadania Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego nr W052ZA „Joga w Parku Podolskim"

Zobacz również:

wtorek, 28 września 2021

Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości

Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w interdyscyplinarnym projekcie pt. "Bałuckie Światy - w poszukiwaniu tożsamości", który realizowany jest w okresie od 21... więcej

21.06.2021 - 23.10.2021

Czarno - białe lato filmowe - projekcje filmowe, spotkania, warsztaty

Czarno - białe lato filmowe - projekt edukacyjny i kulturalny dla łódzkich Seniorów więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Animacji i Rewitalizacji "RONDO" (91-340 Łódź, ul. Limanowskiego 166)
01.07.2021 - 30.09.2021

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół ponadpodstawowych

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół podstawowych (klasy V-VIII)

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów i lekcji dla szkół podstawowych (klasy I-IV)

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Nowy sezon kulturalny w CMWŁ - oferta warsztatów dla przedszkoli

Twórcza wolność i swobodna ekspresja. Eksperymentowanie i nieszablonowe myślenie. Działania dostosowane do wieku, możliwości percepcyjnych oraz manualnych każdego... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (93-034 Łódź, ul. Piotrkowska 282)
01.09.2021 - 31.08.2022

Oferta zajęć na nowy sezon Bałuckiego Ośrodka Kultury

Oferta zajęć na nowy sezon Bałuckiego Ośrodka Kultury więcej

01.09.2021 - 31.08.2022

Jan Markiewicz - Medytacje nocą

Galeria na Tarasie działająca przy Domu Kultury "502" zaprasza na wystawę malarstwa Jana Markiewicza "Medytacje nocą". więcej

Dom Kultury "502" (ul. A. Sacharowa 18)
06.09.2021 - 30.09.2021

Malarstwo Dobrosława Wierzbowskiego - wystawa pt.: "Kameleon rysowany i ogórek malowany"

Malarstwo Dobrosława Wierzbowskiego - wystawa z cyklu "Artyści z sąsiedztwa" więcej

Bałucki Ośrodek Kultury - Centrum Twórczości "Lutnia" (91-103 Łódź, ul. Łanowa 14)
10.09.2021 - 06.10.2021
Kontakt