Majówka z Gwiezdnymi Wojnami w EC1

autor:

EC1 - Łódź Miasto Kultury (ul. Targowa 1/3)

30.04.2024 - 05.05.2024

Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej zamieni się w mekkę dla miłośników tej kultowej gwiezdnej sagi. 4 maja kulminacja wydarzenia. Niech moc będzie z wami!

Majówka z Gwiezdnymi Wojnami w EC1

Czwarty maja to od lat prawdziwe święto dla fanów Gwiezdnych Wojen! Co tu dużo mówić - my też się do nich zaliczamy... Dlatego na okres majówki Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej zamieni się w mekkę dla miłośników tej kultowej gwiezdnej sagi!

Co dla was szykujemy?

Przez cały okres majówki (30 kwietnia - 5 maja) wszystkie strefy gier w CKNI zostaną opanowane przez gry z serii Star Wars!

  • goglach VR pilotować będziecie eskadry myśliwców, a także naprawiać droidy w warsztacie na stacji kosmicznej. Moc poprowadzi też wasze dłonie w muzycznej rozgrywce z mieczami świetlnymi w roli głównej!
  • W Strefie Retro cofniemy się w czasie do momentu premiery tej kultowej serii! Wypróbujemy gry z serii Star Wars dostępne na komputery Atari, Optimus czy Commodore 64!
  • Szykujemy też stanowisko konsolowe, na którym będziecie mogli poznać Sagę Skywalkerów... Gdyby składała się z klocków!

Całe wydarzenie będzie miało swoją kulminację 4 maja (sobota) - wtedy czeka Was moc dodatkowych aktywności:

  • WARSZTATY! "Anatomia kosmitów - rysujemy postaci ze Star Wars" - warsztaty dla dzieci i młodzieży (wiek 8-12 lat)
  • QUIZY Z NAGRODAMI! Sprawdź swoją wiedzę ze świata Star Wars w dwóch wersjach Międzygalaktycznego Testu "Holocron"!
  • OTWARTA DYSKUSJA! Wspólnie zastanówmy się nad tematem "Międzypokoleniowy przekaz Gwiezdnych Wojen. Czy przetrwał próbę czasu?"
  • UPOMINKI DLA PRZEBRANYCH! Zachęcamy do wdziania strojów postaci z Gwiezdnych Wojen na tę szczególną okazję!
  • TEMATYCZNE NAPOJE w kawiarni Coffee OnBoard!
  • MALOWANIE BUZIEK we wzory nawiązujące do Sagi!
    ...i wiele innych ciekawych atrakcji!

Miejsce: Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1 Łódź, ul. Targowa 1/3 (wejście od skrzyżowania ulic Tuwima i Dowborczyków)

Wstęp na wydarzenia: Wystarczy kupić bilet na stałą ekspozycję do CKNI. Bilety

Wstęp na warsztaty: ze względu na limit miejsc, obowiązywać będą bilety w cenie 10 zł. Bilety


Link do wydarzenia

Profil Facebook

Profil Instagram 

Zobacz również:

poniedziałek, 9 czerwca 2025

Nieodpłatne zajęcia dla Seniorów z Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora

Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora to kolejny projekt Urzędu Miasta Łodzi, mający na celu aktywizację społeczną osób starszych w miejscu ich zamieszkania. Głównym celem projektu jest edukacja… więcej

Łódź
09.06.2025 - 13.06.2025 00:00

Bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne z MOSiR

MOSiR Łódź serdecznie zaprasza na zajęcia sportowo -rekreacyjne organizowane na naszych obiektach. więcej

09.06.2025 - 13.06.2025 00:00

czwartek, 12 czerwca 2025

Fotofestiwal 2025

#Fotofestiwal2025 to ponad 25 wystaw Programu Głównego i Programu Miasto oraz ponad 30 wystaw w ramach programu towarzyszącego #SpinOFF. W tym czasie odbędzie się także kilkadziesiąt wydarzeń takich… więcej

12.06.2025 - 22.06.2025 00:00

Festiwal REwolucja

W 2025 roku obchodzimy 120. rocznicę Rewolucji 1905 roku. Z tej okazji Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi przygotowało szereg wydarzeń upamiętniających tamten czas. więcej

Łódź
12.06.2025 - 15.06.2025 00:00

Jarmark Produktów Regionalnych ponownie w Porcie Łódź

Jarmark Produktów Regionalnych wraca do Portu Łódź! więcej

Port Łódź (ul. Pabianicka 245)
12.06.2025 10:00
 -  "PINOKIO" w Teatrze Wielkim

"PINOKIO" w Teatrze Wielkim

Opera familijna w dwóch aktach. To kolejna już (po m.in. Małym kominiarczyku Brittena i Jasiu i Małgosi Humperincka) nasza propozycja operowa dla dziecięcej publiczności. więcej

Teatr Wielki w Łodzi (Plac Dąbrowskiego)
12.06.2025 11:00
 -  "Pozory" - spektakl w Teatrze Powszechnym w Łodzi

"Pozory" - spektakl w Teatrze Powszechnym

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na spotkanie z kultową pomocą domową Nadią w spektaklu "Pozory". więcej

Teatr Powszechny w Łodzi, Duża scena (ul. Legionów 21)
12.06.2025 11:00
Kontakt