Rodzinny Dzień Golfa w City Golf Łódź

autor:

City Golf Łódź (ul. Elektronowa 4)

08.06.2024

W sobotę, 8 czerwca, największy w Polsce kryty klub golfowy City Golf Łódź (ul. Elektronowa 4) zaprasza na piknik rodzinny.

Rodzinny Dzień Dziecka w City Golf Łódź

Główną atrakcją będzie oczywiście możliwość zagrania w golfa i spróbowania swoich sił w tej wyjątkowej dyscyplinie sportowej. Oprócz tego m.in. wirtualne kręgle, polowanie na potwory, wata cukrowa, dmuchańce i wiele innych.

Golf to niezwykle rodzinny sport i przekonają się o tym uczestnicy Rodzinnego Dnia Golfa, czyli pikniku rodzinnego, który zaplanowano na sobotę. Tego dnia City Golf Łódź, przy ul. Elektronowej 4 opanują dzieciaki z rodzicami.

City Golf Łódź to prawie 2000 m2 do gry w golfa niezależnie od pogody – to największe w tej części Europy centrum do treningu gry w golfa pod dachem.

W trakcie pikniku będzie można skorzystać z symulatorów Trackman, czyli najnowocześniejszych symulatorów gry w golfa. Dorośli przeniosą się na najpiękniejsze pola golfowe świata, które idealnie odwzorowane, wyświetlają się na ekranie. Dzieci będą miały za zadanie trafić piłką w zabawne stworki. Czy to łatwe zadanie? Będzie można odpowiedzieć na to pytanie już w sobotę.

Dzieci i rodzice będą mogli również sprawdzić swoją celność, próbując puttować (uderzać) do dołka. Będzie można zagrać także w wirtualne kręgle z wykorzystaniem ultranowoczesnej technologii PuttView, która używa rozszerzonej rzeczywistości w treningu golfowym. W City Golf Łódź pole w technologii PuttView jest największe w Polsce i zarazem czwarte, dostępne w całej Europie.

Co ważne, by skorzystać z atrakcji w City Golf Łódź nie trzeba mieć własnego sprzętu, nie potrzebne jest też żadne doświadczenie – wystarczą dobre chęci! – Wszystko, co potrzebne, mamy na miejscu! Chcemy Was przekonać, ze golf nie jest nudny, jednocześnie to chyba jedyny sport na świecie, w którym wspólną sesję mogą rozgrywać wnuki, dziadkowie i rodzice.

Gra w golfa to nie tylko sposób na rodzinne spędzanie czasu, ale także – wbrew pozorom – solidna dawka ruchu i wysiłku umysłowego. – Podczas jednej sesji gry w golfa, która trwa cztery godziny można spalić nawet 3000 kalorii. Pokonuje się duże odległości, a dodatkowo trzeba intensywnie myśleć. Gracze podkreślają, że golf pomaga uporać się z codziennym stresem, znakomicie odsuwa myśli od codziennych problemów – zachęca Anna Czaporowska, menedżerka City Golf Łódź. 

Piknik będzie znakomitą okazją do spędzenia rodzinnego czasu i wspólnej zabawy. By spróbować swoich sił wystarczy przyjechać na Elektronową 4 w sobotę 8 czerwca w godzinach 10:00-16:00. Atrakcje golfowe będą dla ograniczonej liczby osób, więc żeby umilić czas oczekiwania na swoją kolej przygotowaliśmy kilka atrakcji m.in. dmuchańce.

Wszystkie atrakcje w ramach Rodzinnego Dnia Golfa są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy na ul. Elektronową 4!

Zobacz również:

poniedziałek, 24 czerwca 2024

 -  Miejska Strefa Kultury Zaprasza na Letnie wydarzenia

Miejska Strefa Kultury Zaprasza na Letnie wydarzenia

Miejska Strefa Kultury Zaprasza na Letnie wydarzenia w swoich 15 oddziałach. więcej

Łódź
24.06.2024 - 01.09.2024 cały dzień

poniedziałek, 8 lipca 2024

 -  Warsztaty MINECRAFT w Pasażu Łódzkim

Warsztaty MINECRAFT w Pasażu Łódzkim

W dniach od 1 do 27 lip­ca za­pra­sza­my do peł­nej atrak­cji stre­fy Mi­ne­craft w Pa­sa­żu Łódz­kim! więcej

Centrum Handlowe Pasaż Łódzki (al. Jana Pawła II 30)
08.07.2024 - 13.07.2024 12:00
 -  Letnia Akademia Tańca 01.07 - 26.07 w AOIA

Letnia Akademia Tańca – Wakacyjne warsztaty taneczne dla młodzieży w AOIA

Zapraszamy na Letnie Warsztaty Taneczne dla młodzieży w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych! więcej

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi (ul. Zachodnia 54/56)
08.07.2024 - 12.07.2024 12:00

czwartek, 11 lipca 2024

Akcja "Książka na wakacjach!"

Często zabieracie ze sobą książkę na wakacje? Jeśli tak, ta akcja jest dla Was! Nieważne czy są to małe, czy duże podróże! Uwiecznij na zdjęciu letnie chwile z książką. Zdjęcia powinny przedstawiać… więcej

11.07.2024 cały dzień

Nabór do Akademii Wolontariatu Seniora

Od 17 czerwca Regionalne Centrum Wolontariatu “Centerko” wraca z Akademią Wolontariatu Seniora, czyli przestrzenią integracji międzypokoleniowej, służącą rozwijaniu nowych zainteresowań, pasji,… więcej

11.07.2024 cały dzień

W głowie się nie mieści! Film i zajęcia o emocjach w EC1

NCKF i Ulica Żywiołów zapraszają na film "W głowie się nie mieści 2" i zajęcia "W labiryncie emocji”. więcej

EC1 - Łódź Miasto Kultury (ul. Targowa 1/3)
11.07.2024 09:30

Bezpłatne warsztaty_ JĘZYK - GODNOŚĆ - STAROŚĆ

Fundacja "W Człowieku Widzieć Brata" serdecznie zaprasza osoby w wieku 60+ i osoby pracujące z osobami starszymi na bezpłatne warsztaty w dwóch terminach do wyboru tj. 11 lipca i 17 lipca. Warsztaty… więcej

11.07.2024 10:00
 -  Kierunek: WAKACJE - warsztaty dla dzieci i młodzieży w Muzeum Miasta

Kierunek: WAKACJE - warsztaty dla dzieci i młodzieży w Muzeum Miasta

Czwartkowe, wakacyjne poranki to doskonała pora na muzealne warsztaty. więcej

Muzeum Miasta Łodzi (ul. Ogrodowa 15)
11.07.2024 10:30
Kontakt