Wakacje na FALI – Oferta Aquaparku FALA

Ten wyjątkowy rok szkolny wkrótce się kończy. Mimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji na świecie, nie mogliśmy zapomnieć o naszej tradycyjnej już ofercie dla najmłodszych Falowiczów, którzy jak co roku tak chętnie odwiedzają nasz Aquapark! Niezmiennie zapraszamy wszystkie maluchy w wieku przedszkolnym i szkolnym na fantastyczne wakacje razem z Akademią Pływania na FALI.

Zapraszamy na wyjątkowe wakacje, na których młodzież nie tylko spędza aktywnie CZAS, ale również zdobywa przydatne w życiu umiejętności! Ilość miejsc ograniczona.

Bogaty program, doświadczona i profesjonalna kadra instruktorów i animatorów, bezpieczna zabawa, a do tego moc atrakcji naszego Aquaparku. To wszystko czeka na dzieciaki
w ramach WAKACJI NA FALI już od 29 czerwca 2020 r.!

START: 29.06.2020
KONIEC: 28.08.2020

TURNUSY:
- 29.06-03.07.2020
- 06.07-10.07.2020
- 13.07-17.07.2020
- 20.07-24.07.2020
- 27.07-31.07.2020
- 03.08-07.08.2020
- 10.08-14.08.2020
- 17.08-21.08.2020
- 24.08-28.08.2020

GWARANTUJEMY:

  • trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • naukę i doskonalenie pływania
  • podstawy pierwszej pomocy
  • zajęcia ze skuterkami wodnymi
  • ABC nurkowania
  • kąpiele w solankach
  • świetną zabawę!

W ramach zajęć istnieje możliwość wyrobienia kart: Karty - już pływam, Karty pływackiej
i Specjalnej karty pływackiej
.

CENA: 590 zł/5 dni
możliwość wykupienia większej/mniejszej ilości dni.

Zapisy przyjmujemy pod numerem tel.: 605-679-676

Zobacz również:

sobota, 15 sierpnia 2020

Wakacje włoskich smaków w Manufakturze

Do 16 sierpnia na rynku Manufaktury będzie gwarnie, kolorowo, aromatycznie i smacznie. Uwielbiany przez łodzian Jarmark Włoski Fiere del Gusto&buon Gusto znów gości w... więcej

28.07.2020 - 16.08.2020

100-lecie Bitwy Warszawskiej – wystawa plakatów na Rynku Włókniarek Łódzkich

Z okazji setnej rocznicy polskiego zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej 1920 r. Archiwum Państwowe w Łodzi we współpracy z Muzeum Fabryki i Manufakturą przygotowało... więcej

Manufaktura (91-062 Łódź, ul. Jana Karskiego 5)
15.08.2020
Miasto Łódź, Fundacja Art Industry i Muzeum Tradycji Niepodległościowych zapraszają 15 sierpnia na ul. Piotrkowską -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

„Spacerem po Łodzi 1920”. W 100. rocznicę Cudu nad Wisłą zapraszamy na Piotrkowską

Do uczczenia stulecia Cudu nad Wisłą Miasto Łódź zaprasza na ulicę Piotrkowską. 15 sierpnia czekać na nas będą wyjątkowe opowieści o Łodzi z 1920 r. ... więcej

15.08.2020

Fortepiany Wolności - Dębicz gra 1920 - Rok Wielkiego Zwycięstwa

W cyklu "Fortepiany wolności" przywołamy tym razem muzykę okresu międzywojennego przywołującą niezwykłego ducha epoki, za sprawą którego dokonać mógł się "Cud nad... więcej

Pasaż Rubinsteina (90-423 Łódź, Aleja Artura Rubinsteina)
15.08.2020
Eksponaty ze zbiorów Klubu Byłych Żołnierzy Wojsk Powietrzno-Desantowych „Czerwone Berety”  -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Wyjątkowa wystawa na obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej i Święta Wojska Polskiego w Łodzi

Łódzkie Centrum Wydarzeń oraz Klub Byłych Żołnierzy Wojsk Powietrzno-Desantowych „Czerwone Berety” zapraszają na wyjątkową wystawę z okazji 100. rocznicy Bitwy... więcej

15.08.2020 - 16.08.2020

Setna rocznica bitwy warszawskiej 1920 w Muzeum Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi

Setna rocznica bitwy warszawskiej 1920 w Muzeum. Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi serdecznie zaprasza na obchody 100. rocznicy bitwy warszawskiej w... więcej

15.08.2020

1920 - Rok Wielkiego Zwycięstwa

15 sierpnia (sobota), w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej zapraszamy do swoistej podróży w czasie. W dwóch punktach Łodzi: Piotrkowska 37 (Pomnik Lampiarza) i... więcej

15.08.2020
Spacery

Letnie spacery po Łodzi z Łódzką Organizacją Turystyczną

Łódzka Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl wakacyjnych spacerów z przewodnikiem – Letnie spacery po Łodzi. Oferta ta skierowana jest do wszystkich... więcej

15.08.2020

NIEZIEMIA - Wernisaż i wystawa

Czy fotografia może reprezentować niewyrażone stany, nieistniejących ludzi, niezbadane miejsca i nieznane rytuały? Zazwyczaj odnosi się do tego, co poznane, choćby... więcej

15.08.2020
Kontakt