Zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

autor:

02.12.2019 - 08.12.2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych od 2 do 8 grudnia 2019 r.

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem 536-777-610 -  fot. CC0 license
Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem 536-777-610 , fot. CC0 license
Poniedziałek, 02.12.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Wtorek, 03.12.2019 r.
08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-13:20 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:20 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
Środa, 04.12.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 05.12.2019 r.
08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-13:30 – Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
18:30-19:50 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Piątek, 06.12.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
Sobota, 07.12.2019 r.
09:00 – parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
19:30 – gimnastyka sportowa dla rodzin współorganizowana z ADGIM – zapisy pod nr. tel.: 42/ 250 70 14 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
20:15 – gimnastyka sportowa dla dorosłych współorganizowana z ADGIM – zapisy pod nr. tel.: 42/ 250 70 14 (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
Niedziela, 08.12.2019 r.
07:00 – Grand Prix Łódź City Trail (Park im. 3-go Maja)

 

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem 536-777-610

Polecane wydarzenia

poniedziałek, 16 grudnia 2019

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 -  mat. pras. UMŁ

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 na Piotrkowskiej

Od 1 do 23 grudnia zapraszamy na coroczny Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy 2019, który tradycyjnie mieści się na Piotrkowskiej w odcinku Tuwima-Nawrot oraz częściowo... więcej

Ulica Piotrkowska
01.12.2019 - 23.12.2019
 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

15.12.2019
 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

16.12.2019

wtorek, 17 grudnia 2019

 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

17.12.2019

środa, 18 grudnia 2019

 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

18.12.2019

czwartek, 19 grudnia 2019

 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

19.12.2019

piątek, 20 grudnia 2019

 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

20.12.2019

sobota, 21 grudnia 2019

 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

21.12.2019

niedziela, 22 grudnia 2019

 -  fot. CMWŁ

Łódzkie Święto Tkaniny

55 artystów z 21 państw na wystawie głównej, spotkania z gośćmi specjalnymi, wystawy towarzyszące oraz cykl warsztatów edukacyjnych. 16. Międzynarodowe Triennale... więcej

22.12.2019
Kontakt