Zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

autor:

03.02.2020 - 08.02.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych przez nas imprez sportowych w okresie od 3 do 8 lutego 2020 r.

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610 -  fot. CC0 license
Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610 , fot. CC0 license

Poniedziałek, 03.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-20:00  Akademia Młodych Orłów  zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 04.02.2020 r.

08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak  zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:30-11:15
 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15
 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-13:20 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – 
ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:20 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-20:00  Akademia Młodych Orłów  zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)

Środa, 05.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – warsztaty aikido (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek, 06.02.2020 r.

08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak  zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 –wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
18:30-19:50 – Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – Ving Tsun Kung Fu – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 07.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak  zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – 
nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
15:30-16:30 – 
nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
Sobota, 08.02.2020 r.

09:00 – parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego) 

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610

Zobacz również:

sobota, 4 kwietnia 2020

1-30 kwietnia 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 kwietnia 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
04.04.2020

Koncert "Tylko spokój nas uratuje" - LOR

LOR - zespół założony przez cztery utalentowane artystki z Krakowa. Delikatny wokal, przejmujące teksty oraz kompozycje oparte na skrzypcach i pianinie. ... więcej

04.04.2020

Z cyklu: Sta(y)ge at Home!

Teatr Arlekin zaprasza więcej

04.04.2020

Sportowa Akademia Veolia Junior

Za nami ponad dwa tygodnie izolacji i ograniczeń związanych z ogłoszoną na całym świecie pandemią wirusa SARS-CoV-2. Choć to my, dorośli w największym stopniu zmagamy... więcej

04.04.2020

Kultura on-line dla dzieci

Łódzkie Centrum Wydarzeń wraz z Wydziałem Kultury i instytucjami kultury z Łodzi przygotowały na kolejne dni stałe propozycje dla dzieci i rodziców. ... więcej

04.04.2020

„Botaniczna Piątka” – wiosenna edycja imprezy biegowej

Informacje, zapisy i regulamin na stronie: http://botaniczna5.pl/events/botaniczna-piatka-lodz-edycja-wiosenna/ więcej

Ogród Botaniczny w Łodzi
04.04.2020
Grafika promująca wydarzenie: ATAK Gigantów | Festiwal Roślin Owadożernych w Hali Expo-Łódź  -  fot. mat. Festiwal Roślin Owadożernych - Łódź

ODWOŁANE: ATAK Gigantów | Festiwal Roślin Owadożernych w Hali Expo-Łódź

Festiwal to największa na świecie żywa wystawa, którą tworzą eksponaty z blisko 40 państw. Wyjątkowe pokazy, prelekcje i mnóstwo niezwykłych atrakcji dla dzieci i... więcej

Expo-Łódź (93-590 Łódź, Aleja Politechniki 4)
04.04.2020
Grafika promująca wydarzenie: Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów | Festiwal Roślin Owadożernych w Hali Expo-Łódź -  http://festiwalroslin.pl/lodz/

ODWOŁANE: Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów | Festiwal Roślin Owadożernych w Hali Expo-Łódź

Prawdziwa eksplozja kwiatów! Kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata odwiedzą Łódź! Poczuj... więcej

Expo-Łódź (93-590 Łódź, Aleja Politechniki 4)
04.04.2020
Grafika promująca wydarzenie: 23. Targi FILM VIDEO FOTO 2020 w Atlas Arenie -  fot. mat. Atlas Arena

23. Targi FILM VIDEO FOTO 2020 w Atlas Arenie

Najnowsze produkty uznanych światowych i polskich marek, nowości i innowacyjne rozwiązania dla zawodowców oraz foto i video maniaków, a także możliwość spotkania z... więcej

Atlas Arena (94-020 Łódź, Aleja Bandurskiego 7)
04.04.2020
Kontakt