Zajęcia i imprezy sportowe MOSiR

autor:

Łódź

17.02.2020 - 22.02.2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych przez nas imprez sportowych w okresie od 17 do 23 lutego 2020 r.

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610 -  fot. CC0 license
Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610 , fot. CC0 license

Poniedziałek, 17.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – 
samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – 
Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Wtorek, 18.02.2020 r.

08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-13:20 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-15:20 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-20:00 
– Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)

Środa, 19.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciagająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
12:00-12:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
13:00-13:50 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:30-15:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
17:30-18:30 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – warsztaty aikido (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Czwartek, 20.02.2020 r.

08:00-16:00 – Sprawny Przedszkolak – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci (Przedszkola Miejskie)
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – 
gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – 
tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – 
nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13:00 – 
ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – 
nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
18:30-19:50 –
 Ving Tsun Kung Fu – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – 
Ving Tsun Kung Fu – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)

Piątek, 21.02.2020 r.

08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 536-777-610 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – 
nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
16:30-20:00 – Akademia Młodych Orłów – zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 przy ul. Stawowej 28)
Sobota, 22.02.2020 r.

09:00 – 09:00 – parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 536-777-610

Zobacz również:

wtorek, 7 kwietnia 2020

Telewizja Literacka Domu Literatury

Telewizja Literacka Domu Literatury - dla małych i dużych widzów

Dzień dobry! Zapraszamy na kolejny odcinek Telewizji Literackiej Domu Literatury! więcej

07.04.2020

1-30 kwietnia 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 kwietnia 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
07.04.2020

Arlekinowe kolorowanki - część I "Huśtawka" - do pobrania

Pod wielu dniach izolacji, nawet najbardziej kreatywnym rodzicom kończą się pomysły! Dlatego Teatr Arlekin ruszył Wam z pomocą i zachęca wszystkich do ściągnięcia... więcej

07.04.2020

Blisko siebie - Tańce przytulańce. Twórcze warsztaty rodzinne z Teatrem Chorea

Twórcze warsztaty rodzinne on-line dla dzieci w wieku 3-5 lat z dorosłymi opiekunami. Prowadzi Małgorzata Lipczyńska. więcej

07.04.2020

EC-1 - on-line tour

#zostańwdomu, ale wybierz się na wirtualną wycieczkę po EC1. Od poniedziałku 23 marca codziennie o 11:00 przez kanały social media EC1 można uczestniczyć w spacerach... więcej

07.04.2020

Sportowa Akademia Veolia Junior

Za nami ponad dwa tygodnie izolacji i ograniczeń związanych z ogłoszoną na całym świecie pandemią wirusa SARS-CoV-2. Choć to my, dorośli w największym stopniu zmagamy... więcej

07.04.2020

Kultura on-line dla dzieci

Łódzkie Centrum Wydarzeń wraz z Wydziałem Kultury i instytucjami kultury z Łodzi przygotowały na kolejne dni stałe propozycje dla dzieci i rodziców. ... więcej

07.04.2020

środa, 8 kwietnia 2020

Domowe Centrum Nauki i Techniki w EC1-Łódź

Skąd się bierze deszcz? Czy jest sens i jak wykonać niewidzialną mapę? Czy dzieci Pana Astronoma były grzeczne? Domowe Centrum Nauki zaprasza młodszych gości na nowy... więcej

08.04.2020

1-30 kwietnia 2020 r. | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi od 1 do 30 kwietnia 2020 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi (ul. Piotrkowska 104)
08.04.2020
Kontakt