11. LFF - Polówka 2018 - Park Julianowski, Stare Kino [środy - Repertuar]

autor:

Park im. Adama Mickiewicza w Łodzi

04.07.2018

Zagościmy w łódzkich parkach, na dziedzińcach, osiedlach i innych ciekawych miejscach. Szykujemy prawdziwą, dwumiesięczną filmową ucztę na terenie całego miasta. Pokazy odbywać się będą codziennie po zmroku. Filmy - jak zawsze ciekawe i ambitne prezentowane będą w sekcjach tematycznych. Pot, łzy, rywalizacja, radość, ciężka praca, zwycięstwa, porażki - to chleb powszedni życia każdego sportowca. To także wymarzone elementy scenariuszy dobrych i trzymających w napięciu filmów. Po raz pierwszy zapraszamy widzów do śledzenia losów sportowców różnych dziedzin. Mamy nadzieję, że doprowadzimy was do filmowej zadyszki! Treningi rozpoczynamy w środę 4 lipca. Życie hotelowo - restauracyjne od dawna fascynuje filmowców. W co drugą środę będziemy spotykać się na dziedzińcu Stare-Kino Cinema Residence (Piotrkowska 120) i śledzić pasjonujące hotelowe historie.

Letni Festiwal Filmowy Polówka, projekcja w EC1- Łódź Miasto Kultury - mat. pras. Archiwum UMŁ
Letni Festiwal Filmowy Polówka, projekcja w EC1- Łódź Miasto Kultury , mat. pras. Archiwum UMŁ

Cicha Noc w reżyserii Piotra Domalewskiego  filmem otwarcia 11. edycji Letniego Festiwalu Filmowego POLÓWKA. 3 lipca w parku na Zdrowiu najlepszym polskim filmem 2017 roku zainaugurujemy 11-tą edycję Letniego Festiwalu Filmowego Polówka. Pokażemy aż 74 filmy fabularne w 8 lokalizacjach! Zagościmy w łódzkich parkach, na dziedzińcach, osiedlach i innych ciekawych miejscach. Szykujemy prawdziwą, dwumiesięczną filmową ucztę na terenie całego miasta. Pokazy odbywać się będą codziennie po zmroku. Filmy - jak zawsze ciekawe i ambitne prezentowane będą w sekcjach tematycznych.

Będziemy w 4 już znanych miejscach oraz w 4 zupełnie nowych i jeszcze dla nas nieodkrytych.

 • Poniedziałki (od 9 lipca) - Rynek Starego Miasta - filmy Oscarowe
 • Wtorki (od 3 lipca) - Park na Zdrowiu - cykl The Best Of
 • Środy (od 4 lipca) - Park Julianowski - Sport
  Środy (od 11 lipca, co dwa tygodnie) - Stare Kino/ Cinema Residence - HoteLove (ul. Piotrkowska 120) - filmy o tematyce hotelowo-restauracyjnej
 • Czwartki (od 5 lipca) - Stawy Stefańskiego - Dobre kino dla dorosłych
 • Piątki (od 6 lipca) - EC1 - Łódź Miasto Kultury - Festiwal Transatlantyk Bunt
 • Soboty (od 7 lipca) - Muzeum Włókiennictwa - Muzyka
 • Niedziele (od 8 lipca) - Odnowa Teofilowa/ boisko obok basenu Wodny Raj - Polskie komedie Vol. 2

Podtrzymujemy dalej lekką, bezpieczną i piknikową atmosferę naszych spotkań, podczas których widzowie mają za zadanie zapomnieć przez chwilę o otaczającym ich świecie. 
To będzie piękne filmowe lato. Do zobaczenia na POLÓWCE!

Repertuar środowy lipiec-sierpień 2018:
Park im. Adama Mickiewicza/ Park Julianowski

 • 4 lipca Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem
  Reżyseria: Janus Metz
  Produkcja: Dania, Finlandia, Szwecja (2017)
  Gatunek: dramat, sportowy
  Czas: 100'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/M-0srzRpL2Y

  Opis: Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech - rozpoczyna się finałowy mecz. Björn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny - jest ulubieńcem publiczności. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem: niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Przeciwnik Borga to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces? 
  Więcej informacji o projekcji na facebookowym wydarzeniu.

 • 11 lipca Najlepszy
  Reżyseria: Łukasz Palkowski
  Produkcja: Polska (2017)
  Gatunek: biograficzny, dramat, sportowy
  Czas: 110'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/oXaw9kI0olI

  Opis: Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie. 

 • 18 lipca Fighter
  Reżyseria: David O. Russell
  Produkcja: USA (2011)
  Gatunek: biograficzny, dramat, sportowy
  Czas: 114'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/rvWXaSu2vhE

  Opis: Micky Ward (Mark Wahlberg) jest bokserem wagi półśredniej, żyjącym z zamiatania ulic. Przegrał kilka ostatnich walk, ma problemy z byłą żoną, z matką-despotką (Melissa Leo), z gromadą rozhisteryzowanych sióstr, a przede wszystkim z Dicky’m (Christian Bale) - bratem i trenerem w jednej osobie. Kiedyś on także był utalentowanym bokserem, ma na swoim koncie spektakularny sukces, ale przez uzależnienie od narkotyków stacza się na samo dno. Micky ma dosyć porażek na każdym polu. Spotkanie z barmanką Charlene (Amy Adams) staje się punktem zwrotnym w jego życiu. Mając kogoś, kto go wspiera, odnajduje siłę do walki o mistrzowski tytuł. 

 • 25 lipca Strategia mistrza (The Program)
  Reżyseria: Stephen Frears
  Produkcja: Francja, Wielka Brytania (2011)
  Gatunek: biograficzny, dramat, sportowy
  Czas: 103'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/iSGv4GyZS-4

  Opis: Był bohaterem dla milionów ludzi na całym świecie, którzy z zapartym tchem śledzili jego kolejne, niezwykłe zwycięstwa podczas Tour de France. Wzbudzał podziw i szacunek nie tylko jako sportowiec, ale człowiek, który pokonał raka i wrócił do wyczynowego kolarstwa. Był wzorem dla młodych, nadzieją dla chorych, inspiracją dla innych sportowców. Ale pewnego dnia okazało się, że to wszystko jest wielkim oszustwem. Lance Armstrong stał się bohaterem największego skandalu dopingowego w historii sportu. 

 • 1 sierpnia Trener bardzo osobisty (Playing for Keeps)
  Reżyseria: Gabriele Muccino
  Produkcja: USA (2012)
  Gatunek: komedia, dramat, sportowy
  Czas: 105'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/-vqAR5H6sFg

  Opis: Film opowiada historię byłego piłkarza George'a (Gerard Butler), który wraca do domu, by spróbować naprawić stosunki z synem (Noah Lomax) i żoną, z którą jest w separacji (Jessica Biel). Okazuje się, że syn nie ma zamiaru wybaczyć ojcu, a żona planuje wesele z innym mężczyzną. George nie chcąc stracić syna, zatrudnia się jako trener piłki nożnej. Po pewnym czasie staje się obiektem fascynacji i pożądania każdej znudzonej żony w mieście, zwłaszcza pięknej Patti (Uma Thurman), której misją staje się uwiedzenie trenera. George musi starać się przeżyć w wojnie pomiędzy zafascynowanymi nim kobietami oraz spróbować ożywić relacje z synem.  

 • 8 sierpnia Zapaśnik (The Wrestler)
  Reżyseria: Darren Aronofsky
  Produkcja: Francja, USA (2008)
  Gatunek: dramat, sportowy
  Czas: 111'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/Lt9KBtLYMqI

  Każdy sportowiec kiedyś musi zakończyć swoją karierę - taki czas przyszedł i na profesjonalnego zapaśnika Randy'ego Robinsona (Mickey Rourke). Powodem takiej decyzji jest jego zły stan zdrowia. Aby nie prowadzić wegetatywnego życia, Randy podejmuje pracę w jednym z marketów. Mając teraz więcej czasu, postanawia odbudować swoje nadszarpnięte stosunki z córką Stephanie (Evan Rachel Wood), a w międzyczasie zakochuje się w striptizerce. Pewnego dnia postanawia wrócić na ring, gdyż wyzwanie rzucił mu jego rywal Ajatollah (Ernest Miller). Jest to ryzykowna decyzja, bo stawką jest życie zapaśnika. 

 • 15 sierpnia Fair Play
  Reżyseria: Andrea Sedláčková
  Produkcja: Czechy, Niemcy, Słowacja (2014)
  Gatunek: dramat
  Czas: 100'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/mxW7iXzdYjs

  Opis: Akcja filmu rozgrywa się w latach 80. w komunistycznej Czechosłowacji. Młoda i utalentowana biegaczka Anna zostaje wybrana do drużyny narodowej i rozpoczyna treningi, aby zakwalifikować się na igrzyska olimpijskie. Trener jest przekonany, że młodej sportsmence uda się zdobyć medal. Aby pomóc Annie, podaje jej sterydy, w tajemnicy przed nią samą. Matka Anny zdaje sobie sprawę, że to dla córki wielka szansa, i że może wykorzystać wyjazd na olimpiadę, by uciec z kraju, dlatego godzi się na podawanie dziecku szkodliwych specyfików.  

 • 22 sierpnia Italian Race (Veloce come il vento)
  Reżyseria: Matteo Rovere
  Produkcja: Włochy (2016)
  Gatunek: dramat
  Czas: 118'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/8PFLIhqEVMA

  Opis: Film opowiada historię rodziny De Martino, którzy od pokoleń ścigają się w rajdach samochodowych. Giulia - młoda i utalentowana dziewczyna, marzy o udziale w wyścigach GT. Nagła śmierć ojca sprawia, że przyszłość jej rodziny staję pod znakiem zapytania. Żeby uratować rodzinny interes i przetrwać jako rodzina Giullia musi przyjąć pomoc starszego brata, kiedyś znakomitego kierowcy, legendy włoskich torów wyścigowych, teraz zdegenerowanego narkomana. Będą zmuszeni wspólnie powrócić na tor, stawiając czoła własnym demonom przeszłości i ucząc się, czym właściwie jest rodzina... A nie będzie to prosta nauka. 

 • 29 sierpnia Zwycięzca (Race)
  Reżyseria: Stephen Hopkins
  Produkcja: Francja, Kanada, Niemcy (2016)
  Gatunek: biograficzny, dramat, sportowy
  Czas: 134'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/tLwYGBkrXuI

  Opis: Czarnoskóry Jesse Owens to niezwykle utalentowany lekkoatleta, który dzięki własnej sile i wsparciu trenera wspina się na szczyt i trafia do amerykańskiej reprezentacji olimpijskiej na igrzyska w Berlinie 1936 roku. Olimpiada ta w założeniu Hitlera ma być nazistowską manifestacją wyższości białej rasy. To właśnie Owens przejdzie do historii burząc te propagandowe plany, zdobywając cztery złote medale i wzbudzając zachwyt niemieckiej publiczność ku wściekłości Führera. 

Repertuar środowy lipiec-sierpień-wrzesień 2018:
Stare Kino/ Cinema Residence - HoteLove (90-006 Łódź, ul. Piotrkowska 120)

 • 11 lipca  Morderstwo w hotelu Hilton (The Nile Hilton Incident)
  Reżyseria: Tarik Saleh
  Produkcja: Dania, Francja, Niemcy, Szwecja (2017)
  Gatunek: thriller
  Czas: 106'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/bEqvczvhUSo

  Opis: Policjant z Kairu próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa kobiety dokonanego w przededniu rewolucji w Egipcie w 2011 roku. Incydent, który z początku wygląda na rutynowe zabójstwo prostytutki, z czasem ewoluuje w znacznie bardziej skomplikowanym kierunku. Śledztwo prowadzi detektywa do egipskiej elity. W kręgu podejrzeń są ludzie z otoczenia samego prezydenta Mubaraka... 

 • 25 lipca Zaklęte rewiry
  Reżyseria: Janusz Majewski 
  Produkcja: Polska, Czechosłowacja (1975) 
  Gatunek: dramat 
  Czas: 95'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/c5wPAkIEQ5c

  Opis: Roman Boryczko (Marek Kondrat), młody chłopak ze wsi, zaczyna pracę w restauracji hotelu "Pacyfik". Jako pomywacz poznaje świat dotąd mu obcy, w którym, by piąć się wyżej, najlepiej być lizusem i cwaniakiem, znosić upokorzenia i pomiatanie przez starszych kolegów. Roman szybko awansuje, ale broni się także ze wszystkich sił przed moralnym upadkiem i wyzbyciem się wrażliwości.

 • 8 sierpnia 28 pokoi hotelowych (28 Hotel Rooms)
  Reżyseria: Matt Ross
  Produkcja: USA (2012)
  Gatunek: dramat
  Czas: 82'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/VV6VkcgfBuk

  Opis: Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji podczas podróży służbowej, a później wspólnej nocy w pokoju hotelowym. Jeszcze nie wiedzą, że ta noc powtórzy się 28 razy i że za każdym razem będzie inaczej...

 • 22 sierpnia Hotel (Hotell)
  Reżyseria: Lisa Langseth
  Produkcja: Dania, Szwecja (2013)
  Gatunek: dramat
  Czas: 97'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/K1OgQ45fWGU

  Opis: Perfekcyjna w każdym calu - to określenie idealnie pasuje do Eriki. Jest piękna, odnosi sukcesy w pracy, ma wokół siebie mnóstwo przyjaciół, wspaniałego partnera i spodziewa się dziecka. Jest doskonale przygotowana na jego narodziny: kupiła wszystkie niezbędne sprzęty, zaplanowała poród co do minuty, a także szczęśliwe macierzyństwo. Los jednak chciał inaczej: po przedwczesnym porodzie przychodzi na świat chore dziecko, a Erikę dopada wyjątkowo ciężka depresja poporodowa. Kobieta szuka pomocy na terapii grupowej prowadzonej, gdzie poznaje dziwaków i wariatów, w tym Rikarda mającego obsesję na punkcie tortur i własnej matki, nieśmiałą jak diabli Ann-Sofi oraz milczącego Petera. Słuchając o traumach innych ludzi, Erika powoli wraca do życia. Inspiruje ją psychologiczna zasada: życie jest jak hotel - jeśli ci się w nim coś nie podoba, po prostu zmień pokój. Kobieta wciela ją w życie bardzo dosłownie - razem z piątką pacjentów podróżuje po niewielkich hotelach. W każdym kolejnym pokoju Erika i jej towarzysze tworzą swoją osobowość od nowa, dzięki czemu mogą wspólnie przepracować swoje traumy.

 • 5 września Młodość (Youth)
  Reżyseria: Paolo Sorrentino
  Produkcja: Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy (2015)
  Gatunek: dramat
  Czas: 118'
  Zwiastun filmu: https://youtu.be/ljdKJnAQsjw

  Opis: Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla dziewczyny (Paloma Faith), od której wszystko ją różni. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości. 

Więcej informacji na stronie Polówki i na facebookowym wydarzeniu.

Dodatkowe informacje:
Pokazy na Starym Rynku odbywać się będą dzięki wsparciu, uzyskanemu z Budżetu Obywatelskiego. W tym roku realizacja aż trzech sekcji: na Stawach Stefańskiego, Starym Rynku i Teofilowie możliwa jest dzięki projektom napisanym przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. LFF Polówka odbywa się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Łodzi oraz sponsorów.

Organizator: Polówka

Czas i miejsce:
4, 11, 18 i 25 lipca (środy) 2018
1, 8, 15, 22 i 29 sierpnia (środy) 2018
5 września (środa) 2018
godz. 21.00-23.30
Park im. Adama Mickiewicza/ Park Julianowski
Stare Kino/ Cinema Residence - HoteLove (90-006 Łódź, ul. Piotrkowska 120)
Letni Festiwal Filmowy POLÓWKA
tel. +48 660 477 834
e-mail: wojtek@fundacjaplaster.pl
http://www.polowka.com/ 

Powiązane aktualności

Polecane wydarzenia

wtorek, 25 września 2018

Grafika promująca wydarzenie: Urbanator Days 2018 - Łódź - fot. mat. pras. Urbanator Days 2018

Urbanator Days 2018 - Łódź - Warsztaty bezpłatne w Łódzkim Domu Kultury

UrbanatorDays to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie; przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać... więcej

Łódzki Dom Kultury
25.09.2018

środa, 26 września 2018

Grafika promująca wydarzenie: Urbanator Days 2018 - Łódź - mat. pras. Urbanator Days 2018 - Łódź

Urbanator Days 2018 - Łódź/ Jam Session - koncert w Klubie Wytwórnia

UrbanatorDays to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie. Przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać... więcej

Klub Wytwórnia
26.09.2018

piątek, 28 września 2018

Light.Move.Festival. 2018 - 8. edycja Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła w Łodzi

Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła - jedne z największych festiwali światła w Europie - po raz kolejny stworzy z Łodzi najbardziej rozświetlone i kolorowe miasto w... więcej

Łódź
28.09.2018 - 30.09.2018

poniedziałek, 15 października 2018

100 lat Geodezji w Służbie Łodzi

Zapraszamy na uroczystą Galę Jubileuszową 100 lat Geodezji w Służbie Łodzi. więcej

Klub Wytwórnia
15.10.2018

sobota, 3 listopada 2018

Festiwal Łódź Tattoo Days 2018 // Koncert Quebonafide

Podczas pierwszego weekendu listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się 11. edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu i muzyki, czyli Łódź Tattoo Days 2018. ... więcej

Międzynarodowe Targi Łódzkie - Hala Expo Łódź
03.11.2018

niedziela, 4 listopada 2018

Festiwal Łódź Tattoo Days 2018 // Koncert Quebonafide

Podczas pierwszego weekendu listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się 11. edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu i muzyki, czyli Łódź Tattoo Days 2018. ... więcej

Międzynarodowe Targi Łódzkie - Hala Expo Łódź
04.11.2018

piątek, 15 marca 2019

Grafika promująca wydarzenie: "Florence + The Machine - koncert w Atlas Arenie w Łodzi" - mat. pras. Atlas Arena

Florence + The Machine - koncert w Atlas Arenie w Łodzi

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Florence + The Machine! Jedyna w swoim rodzaju artystka zagra 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie! Razem z Florence + The Machine... więcej

Atlas Arena
15.03.2019
Kontakt
RODO

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna
dotycząca przetwarzania danych osobowych,
dla których administratorem danych jest Prezydent Miasta Łodzi

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) uprzejmie informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Prezydent Miasta Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, 90-926 Łódź, tel.: +48 (42) 638-44-44,  fax: +48 (42) 272-60-01, e-mail: lckm@uml.lodz.pl.
 2. Inspektorem ochrony danych w Urzędzie Miasta Łodzi jest Pani Agnieszka Kozłowska, tel. +48 (42) 638-59-50, e-mail: iod@uml.lodz.pl.
 3. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji sprawy w Urzędzie Miasta Łodzi.
  Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a - e ogólnego rozporządzenia.
  Ogólne cele przetwarzania danych zostały wskazane w następujących przepisach:
  1. ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1875 ze zm.);
  2. ustawie z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1868 ze zm.).

Dokładne informacje o celach i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych są dostępne w szczegółowych wykazach zadań, realizowanych przez wewnętrzne komórki organizacyjne Urzędu Miasta Łodzi.

 1. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a ponadto odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowym, tj. podmiotom świadczącym usługi pocztowe, kurierskie, usługi informatyczne, bankowe, ubezpieczeniowe. Dane osobowe mogą być również przekazywane do państw trzecich, na podstawie szczególnych regulacji prawnych, w tym umów międzynarodowych.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 r., poz. 217 ze zm.), a w przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody, przez okres niezbędny do realizacji wskazanego celu.
 3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo do:
  1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
  2. sprostowania danych, na podstawie art.16 ogólnego rozporządzenia.

W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody posiada Pani/Pan prawo do:

 1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
 2. sprostowania danych, na podstawie art. 16 ogólnego rozporządzenia;
 3. usunięcia danych, na podstawie art. 17 ogólnego rozporządzenia;
 4. ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia;
 5. wniesienia sprzeciwu, na podstawie art. 21 ogólnego rozporządzenia.

Prawa te są wykonywane przez Panią/Pana również względem tych osób, w stosunku do których sprawowana jest prawna opieka. 

 1. W przypadku, w którym przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej cofnięcia, w dowolnym momencie, w formie, w jakiej została ona wyrażona.  Od tego momentu Pani/Pana dane nie będą przez nas przetwarzane.
 2. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
 3. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nierozpoznanie sprawy.
 4. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.