Atrakcje i konkursy w Strefie Kibica w Porcie Łódź

autor:

Port Łódź

27.06.2018 - 15.07.2018

Najbardziej emocjonująca Strefa Kibica w Łodzi. Port Łódź zaprasza na Patio! Do śledzenia rozrywek i wspólnego przeżywania piłkarskich emocji Port Łódź zaprasza na Patio, gdzie do 15 lipca można wziąć udział w zabawach w piłkarskim klimacie, które Port Łódź przygotował z myślą o Mundialu.

Zdjęcie promujące wydarzenie: Strefa Kibica w Porcie Łódź - mat. pras. Port Łódź
Zdjęcie promujące wydarzenie: Strefa Kibica w Porcie Łódź , mat. pras. Port Łódź

W najbliższy czwartek (28 czerwca) o godzinie 16:00 Polacy rozegrają trzeci mecz podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Tym razem nasza reprezentacja zmierzy się z drużyną Japonii. Natomiast w weekend czeka nas już 1/8 finału! W sobotę o godzinie 20:00 odbędzie się mecz Urugwaj – Portugalia, a w niedzielę o godzinie 16:00 zmierzą się ze sobą drużyny Rosji i Hiszpanii. 

 • Strefa Kibica w Patio
  Urokliwe Patio, duży telebim o wielkości 24 mkw., sztuczna trawa dodająca klimatu oraz miękkie pufy, na których można się wygodnie rozsiąść. To tu na żywo i oczywiście bezpłatnie oglądać można wszystkie mecze podczas tegorocznych Mistrzostw w Piłce Nożnej. Rozgrywki śledzić można także przez cały czas w Strefie Restauracyjnej Centrum, gdzie z myślą o kibicach zlokalizowane zostały trzy telewizory.

 • Gość specjalny - Irek Bielnik
  Podczas meczu Polaków (28 czerwca) na Patio pojawi się znany telewizyjny prezenter, który rozgrzeje atmosferę i zachęci do kibicowania polskiej drużynie w meczu z Japonią.

 • Terenowe Studio Radia Łódź
  W Strefie Kibica pojawi się również terenowe studio Radia Łódź, do którego przybędą specjalni goście: Piotr Rogucki, piłkarz Marek Chojnacki, lekkoatleta Piotr Kędzia oraz Tomasz Grzywaczewski, redaktor naczelny magazynu Koncept.

 • Zabawa w piłkarskim klimacie. Baw się z nami!
  Kto jest kibicem piłki nożnej? A kto chciałby strzelić gola niczym Robert Lewandowski i dodatkowo zdobyć nagrodę? U nas wszystko jest możliwe! Podczas piłkarskich emocji zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, oczywiście w sportowym klimacie!
  Na terenie Centrum, w Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA) od 14 czerwca do 14 lipca (wyjątkiem dwóch niedziel niehandlowych: 17 czerwca i 8 lipca) pojawi się… boisko piłkarskie z murawą i bramką ze specjalną planszą. To właśnie tu, przez okres Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, będziemy strzelać gole! Każdy, kto z odległości 6 m trafi piłką w jeden z dwóch okręgów usytuowanych na planszy wygrywa szalik reprezentacji Polski! Strzał można oddać tylko jeden raz, jeśli zabraknie nam szczęścia i nie trafimy gola, otrzymamy nagrodę pocieszenia w postaci antystresowej piłeczki, która także z pewnością przyda się podczas emocjonujących rozgrywek piłkarskich.
  Do tej pory kibice otrzymali już od Portu Łódź 500 szalików i 3000 antystresowych piłeczek. Regulamin zabawy dostępny jest na stronie www.portlodz.pl

  Aby wziąć udział w zabawie należy w okresie od 14 czerwca do 14 lipca dokonać w sklepach Portu Łódź zakupów na kwotę minimum 100 zł (można połączyć maksymalnie dwa paragony) i przedstawić dowody zakupów hostessie przy boisku piłkarskim.

 • Strefa Małego Piłkarza - coś dla maluchów
  W Atrium, w godzinach 10:00-20:00 działa specjalna strefa, dedykowana najmłodszym. Dzieci mogą tu zagrać w najnowszą grę piłkarską na konsoli Playstation, a także zmierzyć się z rówieśnikami przy stoliku z piłkarzykami, czyli popularnej Trambambuli. W Strefie Małego Piłkarza obecne są hostessy, które prowadzą i koordynują grę maluchów. Atrakcje dla dzieci są bezpłatne.

 • Konkursy z nagrodami
  Na gości Strefy Kibica czekać będą ponadto konkursy z nagrodami oraz animacje i zabawy dla najmłodszych, którzy otrzymają biało-czerwone flagi. 

 • Punkt malowania twarzy w biało-czerwone barwy
  Tego dnia na Patio będzie także funkcjonował punkt, w którym pomalujemy twarz w biało - czerwone barwy.

 • Wystawa oficjalnych strojów Polskiej Reprezentacji
  Przez cały czas w alejce przy strefie restauracyjnej wystawę można oglądać bezpłatnie.

Więcej na facebookowym wydarzeniu.

Czas i miejsce:
26 czerwca (środa) - 15 lipca (niedziela) 2018
godz. 10.00-21.00
Port Łódź, Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA) 
93-457 Łódź, ul. Pabianicka 245
Punkt informacji: + 48 (42) 298 12 12
email: portlodz@ikea.com
https://www.portlodz.pl/

Polecane wydarzenia

wtorek, 25 września 2018

Grafika promująca wydarzenie: Urbanator Days 2018 - Łódź - fot. mat. pras. Urbanator Days 2018

Urbanator Days 2018 - Łódź - Warsztaty bezpłatne w Łódzkim Domu Kultury

UrbanatorDays to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie; przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać... więcej

Łódzki Dom Kultury
25.09.2018

środa, 26 września 2018

Grafika promująca wydarzenie: Urbanator Days 2018 - Łódź - mat. pras. Urbanator Days 2018 - Łódź

Urbanator Days 2018 - Łódź/ Jam Session - koncert w Klubie Wytwórnia

UrbanatorDays to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie. Przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać... więcej

Klub Wytwórnia
26.09.2018

piątek, 28 września 2018

Light.Move.Festival. 2018 - 8. edycja Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła w Łodzi

Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła - jedne z największych festiwali światła w Europie - po raz kolejny stworzy z Łodzi najbardziej rozświetlone i kolorowe miasto w... więcej

Łódź
28.09.2018 - 30.09.2018

poniedziałek, 15 października 2018

100 lat Geodezji w Służbie Łodzi

Zapraszamy na uroczystą Galę Jubileuszową 100 lat Geodezji w Służbie Łodzi. więcej

Klub Wytwórnia
15.10.2018

sobota, 3 listopada 2018

Festiwal Łódź Tattoo Days 2018 // Koncert Quebonafide

Podczas pierwszego weekendu listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się 11. edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu i muzyki, czyli Łódź Tattoo Days 2018. ... więcej

Międzynarodowe Targi Łódzkie - Hala Expo Łódź
03.11.2018

niedziela, 4 listopada 2018

Festiwal Łódź Tattoo Days 2018 // Koncert Quebonafide

Podczas pierwszego weekendu listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się 11. edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu i muzyki, czyli Łódź Tattoo Days 2018. ... więcej

Międzynarodowe Targi Łódzkie - Hala Expo Łódź
04.11.2018

piątek, 15 marca 2019

Grafika promująca wydarzenie: "Florence + The Machine - koncert w Atlas Arenie w Łodzi" - mat. pras. Atlas Arena

Florence + The Machine - koncert w Atlas Arenie w Łodzi

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Florence + The Machine! Jedyna w swoim rodzaju artystka zagra 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie! Razem z Florence + The Machine... więcej

Atlas Arena
15.03.2019
Kontakt
RODO

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna
dotycząca przetwarzania danych osobowych,
dla których administratorem danych jest Prezydent Miasta Łodzi

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) uprzejmie informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Prezydent Miasta Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, 90-926 Łódź, tel.: +48 (42) 638-44-44,  fax: +48 (42) 272-60-01, e-mail: lckm@uml.lodz.pl.
 2. Inspektorem ochrony danych w Urzędzie Miasta Łodzi jest Pani Agnieszka Kozłowska, tel. +48 (42) 638-59-50, e-mail: iod@uml.lodz.pl.
 3. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji sprawy w Urzędzie Miasta Łodzi.
  Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a - e ogólnego rozporządzenia.
  Ogólne cele przetwarzania danych zostały wskazane w następujących przepisach:
  1. ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1875 ze zm.);
  2. ustawie z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1868 ze zm.).

Dokładne informacje o celach i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych są dostępne w szczegółowych wykazach zadań, realizowanych przez wewnętrzne komórki organizacyjne Urzędu Miasta Łodzi.

 1. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a ponadto odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowym, tj. podmiotom świadczącym usługi pocztowe, kurierskie, usługi informatyczne, bankowe, ubezpieczeniowe. Dane osobowe mogą być również przekazywane do państw trzecich, na podstawie szczególnych regulacji prawnych, w tym umów międzynarodowych.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 r., poz. 217 ze zm.), a w przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody, przez okres niezbędny do realizacji wskazanego celu.
 3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo do:
  1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
  2. sprostowania danych, na podstawie art.16 ogólnego rozporządzenia.

W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody posiada Pani/Pan prawo do:

 1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
 2. sprostowania danych, na podstawie art. 16 ogólnego rozporządzenia;
 3. usunięcia danych, na podstawie art. 17 ogólnego rozporządzenia;
 4. ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia;
 5. wniesienia sprzeciwu, na podstawie art. 21 ogólnego rozporządzenia.

Prawa te są wykonywane przez Panią/Pana również względem tych osób, w stosunku do których sprawowana jest prawna opieka. 

 1. W przypadku, w którym przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej cofnięcia, w dowolnym momencie, w formie, w jakiej została ona wyrażona.  Od tego momentu Pani/Pana dane nie będą przez nas przetwarzane.
 2. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
 3. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nierozpoznanie sprawy.
 4. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.