Półkolonie dla dzieci w Manufakturze

autor:

Manufaktura

21.06.2018 - 31.08.2018

Jak co roku Manufaktura przygotowuje bogatą ofertę półkolonii i wakacyjnych atrakcji dla dzieciaków. Będzie można wyskakać się za wszystkie czasy, wziąć udział w warsztatach, oglądać filmy, bawić się na plaży, potańczyć i zobaczyć przedstawienie teatralne. Nie ma mowy, żeby podczas półkolonii w Manufakturze ktokolwiek się nudził.

Grafika promująca wydarzenie: Półkolonie dla dzieci w Manufakturze - mat. pras. Manufaktura
Grafika promująca wydarzenie: Półkolonie dla dzieci w Manufakturze , mat. pras. Manufaktura

Warsztaty w Muzeum Fabryki, zajęcia edukacyjne w Experymentarium, taniec, kino i przedstawienie teatralne.
Organizatorzy:

 • JUPI PARK 
  W zajęciach półkolonijnych organizowanych przez JUPI PARK mogą wziąć udział dzieci od 4 lat, po indywidualnym uzgodnieniu możliwy jest także udział trzylatków. Codziennie, jeśli pogoda dopisze, dzieciaki będą się bawić na JUPI statku, czyli placu zabaw w kształcie okrętu  na plaży, poskakać będzie można również w sali zabaw JUPI PARK. Nie zabraknie także zabaw integracyjnych i relaksacyjnych z animatorkami. W cenę (1 dzień - 60 zł, 6 dni - 280 zł) zajęć półkolonijnych wliczone jest również wyżywienie. Młodsze dzieci będą mogły skorzystać z oferty pod warunkiem wynajęcia niani – wiąże się to z dodatkową opłatą (50 zł/dzień). Rezerwacja miejsc rozpocznie się 25 czerwca.
 • Egurrola Dance Studio
  Roztańczone półkolonie przygotowuje Egurrola Dance Studio. To oferta dla dzieciaków w wieku 5-13 lat, które chcą spędzić pięć dni intensywnie ucząc się tańca i świetnie się przy tym bawiąc Zajęcia taneczne pod okiem instruktorów będą się odbywały dwa razy dziennie, ostatniego dni dzieciaki będę mogły zaprezentować nowe umiejętności podczas występu dla rodziców. Półkolonie to także cała masa dodatkowych atrakcji, zabaw plastycznych, wycieczek i przygód. W cenę pięciodniowego turnusu (599 zł) wliczone są również dwa posiłki i ubezpieczenie. Możliwy jest również jednodniowy udział w zajęciach (koszt 140 zł). Egurrola Dance Studio podczas wakacji planuje osiem turnusów, pierwszy rozpocznie się już w poniedziałek 25 czerwca.

 • Muzeum Fabryki
  Organizuje latem warsztaty pod hasłem „Zielona Fabryka”. Dzisiaj coraz więcej mówimy i troszczymy się o środowisko naturalne, ale nie zawsze tak było. XIX-wieczna Łódź, zwana „Kominogrodem”, była miastem bardzo zanieczyszczonym, pełnym dymu wydobywającego się z fabrycznych kominów. Podczas zajęć plastycznych będzie można zaprojektować fabrykę przyjazną środowisku. W trakcie tworzenia planu nowoczesnego, ekologicznego zakładu, będzie trzeba uwzględnić zieloną przestrzeń, która będzie nie tylko przyjazną strefą dla pracowników, ale także uczyni fabrykę bardziej ekologiczną. Warsztat dla grup (minimum 10 osób).  Koszt warsztatów to 18 zł od osoby. Obowiązują zapisy pod numerem: +48 (42) 664 92 93.

 • Kręgielnia Grakula
  W czasie wakacji (od 1.07 do 31.08) w kręgielni Grakula obowiązywać będzie specjalna, letnia oferta cenowa. Dzieci i młodzież do 16 roku życia za godzinę gry na jednym torze (maksymalnie 6 osób na torze) zapłacą tylko 30 zł. Jedna gra dla jednej osoby to koszt zaledwie 6 zł. Taki sam promocyjny cennik będzie dostępny dla grup zorganizowanych, kolonii i szkół.

 • Alliance Francaise
  Lato to także doskonały czas by podszkolić języki obce, Alliance Francaise proponuje specjalną wakacyjną ofertę: intensywne kursy języka francuskiego ogólnego lub konwersacje. 60 godzin zajęć, czyli pół semestru można odbyć w jeden wakacyjny miesiąc. Zajęcia organizowane są codziennie od poniedziałku do piątku i obejmują wszystkie poziomy zaawansowania.

 • Jazda Park
  W Jazda Parku czekają na dzieci i młodzież atrakcje w Arkadzie Gier (ponad 40 automatów!), oraz na zewnątrz. Najmłodsi będą mogli się wyszaleć na trampolinach, euro-bungee, uwielbianej przez nich karuzeli wiedeńskiej czy torze z niezwykłymi autkami. Na torze można pojeździć wozem policyjnym, formułą 1, traktorem czy motorem. Pojazdy są ekologiczne i bardzo ciche. W letniej ofercie Jazda Parku jest bilet łączony, za 25 zł, który upoważnia do wstępu na karuzelę, park trampolin i euro-bungee. Oferta Arkady Gier została wzbogacona o atrakcje dedykowane najmłodszym – automaty, które dostarczają nie tylko rozrywki, ale także edukują w zakresie ochrony środowiska i recyklingu oraz kształtują zdolności manualne.

 • Experymentarium i Arena Laser Games
  Na całe rodziny czekają atrakcje w Experymentarium i Arena Laser Games gdzie nauka nie ma granic, a przede wszystkim jest wspaniałą zabawą. W Experymentarium każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia otaczającego nas świata. Arena Laser Games jest pasjonującą grą dla graczy w każdym wieku. Uczestnik zabawy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w sensory, które reagują na strzał – wiązkę laserową. Poruszając się po labiryncie pełnym niespodzianek i pułapek, gracz, wyposażony w niezbędny sprzęt, może operować sam lub w zespole.

 • Centrum Wspinaczkowym Stratosfera
  Z kolei dla tych, którzy za najlepszą zabawę uważają ruch i wysiłek fizyczny, mogą liczyć na atrakcje w Centrum Wspinaczkowym Stratosfera. Tutaj pod okiem wykwalifikowanych instruktorów wspinaczki skalnej, każdy bez względu na wiek może zrobić pierwsze, wspinaczkowe kroki. Stratosfera organizuje także sekcje wspinaczkowe dla osób w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania wspinaczkowego, a także kursy ściankowe, skałkowe i wyjazdy w plener.

 • Cinema City
  Latem warto też zajrzeć do kina Cinema City. Jeszcze przed wakacjami, bo od 15 czerwca, rozpoczęła się promocja kierowana do najmłodszych widzów „Podaj rękę superbohaterom”, podczas której będzie można zebrać bransoletkę ze swoimi ulubionymi bohaterami filmowymi z nadchodzących premier. Pierwsza bransoletka i przypinka w kształcie popcornu w prezencie do każdego biletu dziecięcego. Podczas wakacji w repertuarze kina Cinema City zaplanowano aż pięć premier kierowanych do dzieci. Będzie można zobaczyć filmy: „Kuba Guzik”, „Iniemamocni 2”, „Ant-man i Osa”, „Młodzi Tytani: Akcja!” oraz film familijny „Krzysiu, gdzie jesteś?”. Warto zwrócić uwagę na ofertę promocyjną dla grup – bilety będą kosztować 12,50 zł.

Szczegóły dotyczące terminów i kosztów udziału w półkoloniach u poszczególnych organizatorów.
Organizator: Manufaktura

Czas i miejsce:
21 czerwca (czwartek) - 31 sierpnia (niedziela) 2018
w godzinach otwarcia placówki
CH Manufaktura
91-071 Łódź, ul. Karskiego 5
tel. +48 (42) 664 92 89
e-mail: informacja@manufaktura.com
http://www.manufaktura.com/

Polecane wydarzenia

wtorek, 25 września 2018

Grafika promująca wydarzenie: Urbanator Days 2018 - Łódź - fot. mat. pras. Urbanator Days 2018

Urbanator Days 2018 - Łódź - Warsztaty bezpłatne w Łódzkim Domu Kultury

UrbanatorDays to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie; przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać... więcej

Łódzki Dom Kultury
25.09.2018

środa, 26 września 2018

Grafika promująca wydarzenie: Urbanator Days 2018 - Łódź - mat. pras. Urbanator Days 2018 - Łódź

Urbanator Days 2018 - Łódź/ Jam Session - koncert w Klubie Wytwórnia

UrbanatorDays to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń artystycznych na świecie. Przedsięwzięcie skierowane do wszystkich, którzy kochają grać i chcą wykonywać... więcej

Klub Wytwórnia
26.09.2018

piątek, 28 września 2018

Light.Move.Festival. 2018 - 8. edycja Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła w Łodzi

Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła - jedne z największych festiwali światła w Europie - po raz kolejny stworzy z Łodzi najbardziej rozświetlone i kolorowe miasto w... więcej

Łódź
28.09.2018 - 30.09.2018

poniedziałek, 15 października 2018

100 lat Geodezji w Służbie Łodzi

Zapraszamy na uroczystą Galę Jubileuszową 100 lat Geodezji w Służbie Łodzi. więcej

Klub Wytwórnia
15.10.2018

sobota, 3 listopada 2018

Festiwal Łódź Tattoo Days 2018 // Koncert Quebonafide

Podczas pierwszego weekendu listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się 11. edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu i muzyki, czyli Łódź Tattoo Days 2018. ... więcej

Międzynarodowe Targi Łódzkie - Hala Expo Łódź
03.11.2018

niedziela, 4 listopada 2018

Festiwal Łódź Tattoo Days 2018 // Koncert Quebonafide

Podczas pierwszego weekendu listopada w łódzkiej Hali Expo odbędzie się 11. edycja największego w Polsce festiwalu tatuażu i muzyki, czyli Łódź Tattoo Days 2018. ... więcej

Międzynarodowe Targi Łódzkie - Hala Expo Łódź
04.11.2018

piątek, 15 marca 2019

Grafika promująca wydarzenie: "Florence + The Machine - koncert w Atlas Arenie w Łodzi" - mat. pras. Atlas Arena

Florence + The Machine - koncert w Atlas Arenie w Łodzi

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Florence + The Machine! Jedyna w swoim rodzaju artystka zagra 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie! Razem z Florence + The Machine... więcej

Atlas Arena
15.03.2019
Kontakt
RODO

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna
dotycząca przetwarzania danych osobowych,
dla których administratorem danych jest Prezydent Miasta Łodzi

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) uprzejmie informujemy, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Prezydent Miasta Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, 90-926 Łódź, tel.: +48 (42) 638-44-44,  fax: +48 (42) 272-60-01, e-mail: lckm@uml.lodz.pl.
 2. Inspektorem ochrony danych w Urzędzie Miasta Łodzi jest Pani Agnieszka Kozłowska, tel. +48 (42) 638-59-50, e-mail: iod@uml.lodz.pl.
 3. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji sprawy w Urzędzie Miasta Łodzi.
  Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a - e ogólnego rozporządzenia.
  Ogólne cele przetwarzania danych zostały wskazane w następujących przepisach:
  1. ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1875 ze zm.);
  2. ustawie z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1868 ze zm.).

Dokładne informacje o celach i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych są dostępne w szczegółowych wykazach zadań, realizowanych przez wewnętrzne komórki organizacyjne Urzędu Miasta Łodzi.

 1. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a ponadto odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowym, tj. podmiotom świadczącym usługi pocztowe, kurierskie, usługi informatyczne, bankowe, ubezpieczeniowe. Dane osobowe mogą być również przekazywane do państw trzecich, na podstawie szczególnych regulacji prawnych, w tym umów międzynarodowych.
 2. Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 r., poz. 217 ze zm.), a w przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody, przez okres niezbędny do realizacji wskazanego celu.
 3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo do:
  1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
  2. sprostowania danych, na podstawie art.16 ogólnego rozporządzenia.

W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody posiada Pani/Pan prawo do:

 1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
 2. sprostowania danych, na podstawie art. 16 ogólnego rozporządzenia;
 3. usunięcia danych, na podstawie art. 17 ogólnego rozporządzenia;
 4. ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia;
 5. wniesienia sprzeciwu, na podstawie art. 21 ogólnego rozporządzenia.

Prawa te są wykonywane przez Panią/Pana również względem tych osób, w stosunku do których sprawowana jest prawna opieka. 

 1. W przypadku, w którym przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej cofnięcia, w dowolnym momencie, w formie, w jakiej została ona wyrażona.  Od tego momentu Pani/Pana dane nie będą przez nas przetwarzane.
 2. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
 3. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nierozpoznanie sprawy.
 4. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.