Dla Pasażerów

Schemat dworca autobusowego Łódź Fabryczna

Informacje dla pasażerów

Informacja pasażerska: 

Na terenie Wielostanowiskowego Przystanku Autobusowego Łódź-Fabryczna działa punkt informacji pasażerskiej czynny codziennie w godz. 6.00-20.00. Punkt informacji znajduje się w pobliżu stanowiska 12.

Informacja telefoniczna czynna całodobowo tel. 042 272 65 40     

Na terenie WPA Łódź-Fabryczna działa system informacji pasażerskiej, który informacje o kursowaniu autobusów wyświetla na dynamicznych tablicach oraz system zapowiedzi głosowej.   

Rozkłady jazdy zamieszczone są w również w formie statycznych rozkładów jazdy umieszczonych w dużych tablicach na terenie WPA Łódź-Fabryczna jak również w formie stanowiskowych rozkładów umieszczonych przy każdym stanowisku.

 

Sprzedaż biletów: 

Na terenie WPA Łódź-Fabryczna nie jest prowadzona sprzedaż biletów. W przypadku reklamacji dotyczących biletów oraz nie zabrania pasażera na pokład autobusu, opóźnienia lub odwołania kursu przez przewoźnika, Zarządca WPA Łódź-Fabryczna nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, a wszelkie roszczenia winny być kierowane bezpośrednio do przewoźnika obsługującego dany kurs. Zarządca WPA Łódź-Fabryczna nie pośredniczy w tym przypadku w relacjach pomiędzy pasażerem a przewoźnikiem.

Kontakt