Aktualności

Technikum Piłkarskie MOSiR

Tomasz Lewandowski / Wydział Sportu

Codziennie przez całe wakacje, włącznie z weekendami na boisku Orlik przy ul. Karpackiej 61 odbywają się bezpłatne zajęcia z cyklu „Technikum Piłkarskiego”. Treningi dla dzieci w wieku 7-12 lat... więcej

Mistrz musi ustąpić

Decyzją Komitetu Technicznego Piłki Wodnej rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2019/20 zostają zakończone bez rozegrania rundy rewanżowej. Tym samym piłkarze wodni ŁSTW Łódź nie zdobędą kolejnego tytułu... więcej

Łódzkie Wilki zapraszają na zajęcia

Sekcja Futbolu Amerykańskiego - Łódzkie Wilki zapraszają wszystkich chętnych na otwarte treningi i zajęcia sportowe, które w okresie wakacyjnym będą obywać się na boisku ChKS przy ul. Kosynierów... więcej

Sportowcy polecają łódzką wodę

Wapń, magnez, sód, fluorki – to wartościowe minerały, które dostępne są na wyciągnięcie ręki. Składniki te znajdują się w każdej szklance wody – w łódzkich kranach. Cenne minerały to element ważny... więcej

Orzeł wraca do gry

Już w najbliższą sobotę 11 lipca zawodnicy Klubu Żużlowego Orzeł Łódź rozpoczną zmagania w rozgrywkach eWinner 1. Liga w sezonie 2020/21. więcej

Srebrny medal KS Budowlanych

Zawodniczki KS Budowlani Łódź zdobyły srebrny medal na turnieju Mistrzostw Polski Kobiet do lat 16 w Rugby 7, który odbył się w Sopocie. Druga łódzka drużyna Venol Atomówki zajęła w tych zawodach... więcej

Piłka nożna w wakacje - propozycje dla dzieci

W okresie wakacji dzieci i młodzież szkolna mogą brać udział w systematycznych zajęciach sportowo - rekreacyjnych oraz treningach z piłki nożnej. Poniżej przedstawiamy ofertę wakacyjną łódzkich klubów... więcej

Puchar Polski w AMP Futbolu

Powstała na początku marca nowa sekcja Widzewa Łódź wzięła udział w pierwszej edycji Pucharu Polski w AMP Futbolu. Debiutujący w tych zawodach zawodnicy z Łodzi zajęli trzecie, ostatnie miejsce. więcej

Piąte miejsce siatkarek

Zawodniczki ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Łódź zajęły piąte miejsce w mistrzostwach Polski juniorek, które zostały rozegrane w Kaliszu. W decydującym meczu łodzianki pokonały zeszłorocznego... więcej

Basketmania 3x3

W miniony weekend 4-5 lipca na rynku łódzkiej Manufaktury odbył się turniej koszykówki ulicznej 3x3 Basketmania 2020. Była to już 24. edycja tej imprezy, w której w sumie udział wzięło ponad 100... więcej

Lady Grembach bez Pucharu

W dniach 3-5 lipca w Gdańsku-Brzeźnie został rozegrany Puchar Polski Kobiet w beach soccerze. Niestety zawodniczki Lady Grembach tym razem nie obroniły trofeum, przegrywając w finale ze Spartą... więcej

Kryzys piłkarzy trwa

Obecnie nasze piłkarskie zespoły przeżywają głęboki kryzys. W meczu 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy ŁKS uległ u siebie z Wisłą Kraków 1:2, zaś Widzew w spotkaniu wyjazdowym przegrał 1:3 z Pogonią... więcej