Zaprojektuj Plac Dąbrowskiego

Zaprojektujmy plac Dąbrowskiego! Zapraszamy na spotkanie z projektantami.

Spotkanie:

Data i godz.  29.11.2022 r . godz. 17.00

Miejsce: Fabryka Aktywności Miejskiej, ul. Tuwima 10.

Jeden plac, trzy projekty - jak wybrać najlepszy? Najlepiej wspólnie! W imieniu Wydziału Kształtowania Środowiska, firm A2P2 oraz mamArchitekci Sp. z o.o., zapraszamy na drugie spotkanie z projektantami i projektantkami odpowiedzialnymi za przygotowanie koncepcji przebudowy jednej z ważniejszych przestrzeni publicznych w naszym mieście.

W trakcie spotkania ponownie omówimy trzy proponowane warianty, przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi oraz firm projektowych odpowiedzą z przyjemnością na pytania. I chętnie wysłuchają komentarzy, pomysłów i rekomendacji - w końcu plac powinien wyglądać najlepiej nie tylko, gdy się na niego patrzy z ulicy Narutowicza. Powinien wyglądać najlepiej z każdej jednej perspektywy. Zwłaszcza mieszkańców i mieszkanek Łodzi.

Konsultacje są organizowane przez konsorcjum firm MAM architekci i A2P2 architecture & planning na zlecenie miasta Wydziału Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Łodzi.

Dowiedz się więcej: uml.lodz.pl/aktualnosci-lodzpl/artykul-lodzpl/tak-moze-wygladac-plac-dabrowskiego-mnostwo-zieleni-i-nowe-pawilony-wizualizacje-id52179/2022/7/27/
Zapoznaj się z wynikiem konsultacji z 2021 roku: https://uml.lodz.pl/konsultacje/zakonczone-konsultacje/2021-rok/jak-zazielenic-plac-dabrowskiego/

Pracownie mamArchitekci i A2P2 przygotowały wstępne warianty wyglądu placu Dąbrowskiego po przebudowie.

Który wariant przebudowy placu Dąbrowskiego podoba Ci się najbardziej? Link do sondy poniżej:

lodz.pl/artykul/jak-zmieni-sie-plac-dabrowskiego-po-remoncie-wybierz-najlepszy-projekt-sonda-54000/

Kontakt