Przejrzyj dostępne zasoby

Pełna baza, z danymi kontaktowymi do osób oferujących zasoby dostępna jest po zalogowaniu. Chcesz mieć dostęp do pełnej listy zasobów? Zaloguj się! Jeśli nie masz jeszcze konta, to musisz się zarejestrować.

Regulamin Bazy Zasobów Wspólnych został zaktualizowany w dniu 19.01.2021 r. . Prosimy o zapoznanie się z wprowadzonymi zmianami. Dalsze korzystanie z Bazy Zasobów Wspólnych stanowi bezwarunkową akceptację nowej treści regulaminu.

Nie masz konta?

Zarejestruj się jako użytkownik Bazy Zasobów Wspólnych

 

 


Jesteś niezalogowany. Widzisz niepełne treści

Dla osób niezalogowanych dostępny jest podgląd okrojonych treści. Możesz sprawdzić co znajduje się w Bazie Zasobów Wspólnych, nie masz jednak kontaktu do wypożyczającego.

Pomoc z koncepcją techniczna / realizacja Twojego pomysłu na wydarzenie
Opis zasobu: Oferuje pomoc przy tworzeniu koncepcji technicznej, podpowiadając przy tym szereg nowych możliwości i rozwiązań. W temacie realizacji wydarzeń, wystaw, koncertów, premier, pokazów mody jestem na bieżąco. Podpowiem jak ciekawie zaaranżować przestrzeń wykorzystując nowe technologie (multimedia, oświetlenie, laser, nagłośnienie, scenografia).
Dostępność czasowa: Stale
sala konferencyjna; parter w budynku D (482 m2), Plac Żeliwny, Dziedziniec, inne wybrane miejsce uzgodnione wcześniej z CMWŁ
Opis zasobu: CMWŁ oferuje powierzchnie do wynajęcia, w tym m.in. przestronną salę konferencyjną o powierzchni 167,76 m2, wyposażoną w ekran, nagłośnienie, rzutnik, Wi-Fi, zaplecze kuchenne, w pobliżu winda; przestrzeń na parterze w budynku D o powierzchni 482 m2, Plac Żeliwny, Dziedziniec (idealne miejsce do organizacji koncertów i wydarzeń na świeżym powietrzu w pięknej scenerii Białej Fabryki). Możliwy również wynajem innych miejsc, po wcześniejszym ustaleniu z CMWŁ.
Dostępność czasowa: terminy i ceny do ustalenia
Sale
Kategoria szczegółowa: Sale warsztatowe
Opis zasobu: W swoich zasobach posiadamy kilka sal warsztatowych w różnnych lokalizacjach
Dostępność czasowa: Stale
Scena mobilna wraz z wyposażeniem (oświetlenie i nagłośnienie)
Kategoria szczegółowa: Sprzęt elektroniczny
Opis zasobu: Nowa mobilna scena o powierzchni ok. 30m2 wraz z wyposażeniem. Możliwość transportu i obsługi.
Dostępność czasowa: termin udostępnienia w uzgodnieniu z Teatrem

Kontakt