Dla dzieci

Uprzejmie informujmy, że mamy specjalną on-line ofertę kulturalną i edukacyjną dla naszych milusińskich.

Grupa "Kultura on-line dla dzieci" na FB została stworzona, żeby móc wymieniać się ciekawymi formami spędzenia czasu z dziećmi w okresie kwarantanny. 
Łódzkie Centrum Wydarzeń wraz z Wydziałem Kultury UMŁ i łódzkimi instytucjami kultury i placówkami edukacyjnymi codziennie o godzinie 10:00 i 10:30 publikują aktywności przeznaczone dla dzieci i ich rodziców. Chcemy możliwie jak najbardziej odciążyć rodziców i wspomóc ich w opiece nad dziećmi w tym trudnym okresie. 


Zachęcamy do dzielenia się na stronie różnymi formami spędzanego czasu w domach. 


Dbajcie o siebie i bliskich!   Życzymy zdrowia i cierpliwości! 


Dzień Dziecka online

Dzień Dziecka online w Łodzi zapowiada się jako jedno z najciekawszych wydarzeń medialnych zaproponowanych przez instytucje kultury. To aż cztery premierowe, familijne spektakle teatralne w tym: ,,Mały Książę'' czy ,,O dwóch takich, co ukradli księżyc'' z muzyką Lady Pank.

1 czerwca, przez cały dzień od godziny 10.00, od spotkania prezydent Hanny Zdanowskiej z przedszkolakami, aż do 19.00, na głównym FB Łodzi, na stronie "Łódż Pełna Kultury'', facebooku Łódzkiego Centrum Wydarzeń, Kultura online dla dzieci i stronach instytucji kultury, znajdziemy kilkadziesiąt propozycji wspólnych, familijnych zajęć i filmów dla dzieci i rodziców. 

Zobacz, co przygotowały łódzkie instytucje kultury >>>

SPRAWDŹ OFERTĘ ON-LINE DLA DZIECI:

Kontakt