O!Impro

Spektakle O!Impro są w stu procentach improwizowane. Aktorzy nie korzystają z sugestywnych kostiumów czy rekwizytów. Nie wiedzą też, jakie postaci zagrają, nie znają swoich kwestii. Wszystko to sprawia, że każdy spektakl jest wyjątkowy, bo wydarza się tylko raz, tu i teraz. Publiczność jest mocno zaangażowana, proponując sugestie do scen. Z takiej wybuchowej mieszanki powstaje komedia improwizowana, gwarantując dobrą zabawę, na długo zapadającą w pamięć.

7 kwietnia, niedziela, godz. 17:15
"Jestem za, a nawet przeciw" - komedia demokratyczna

Przed rozpoczęciem spektaklu każdy z widzów otrzyma pakiet kolorowych kart do wielokrotnego głosowania. Publiczność zadecyduje o losach bohaterów, kształtując przebieg wydarzeń na scenie. Czy powinna postawić wszystko na jedną kartę i powiedzieć szefowi, co tak naprawdę o nim myśli? Czy powinien pójść za głosem serca, rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Mielone klasyczne czy sojowe? Kto jest za? Kto przeciw? Czy ktoś wstrzymuje się od głosu?
Obsada: Magdalena Prochasek, Kamila Salwerowicz, Michał Kruk, Jan Jakubowski
Marcin Sosiński (pianino) / Olo Stachowski (akordeon)
Teatr Mały w Manufakturze

21 kwietnia, niedziela, godz. 17:15
"Słodko, że aż strach" - komediowy thriller improwizowany

"Słodko, że aż strach" to wyjątkowe połączenie improwizowanej komedii i thrillera. Spektakl powstał na bazie popularnego formatu "No Exit", w którym akcja rozgrywa się w jednym miejscu, w czasie rzeczywistym, bez możliwości zejścia ze sceny któregokolwiek z aktorów. Spotkamy tu czwórkę bliskich sobie bohaterów, którzy im dłużej pozostają we wskazanej przez publiczność przestrzeni, tym bardziej zaczynają ujawniać swoje prawdziwe twarze. Gdy tajemnice, frustracje i ukryte emocje zaczynają wydostawać się na powierzchnię, komedia stopniowo zamienia się w trzymający w napięciu thriller. Spektakl jest improwizowany w stu procentach, a komediowo – mrocznego klimatu dopełnia także improwizowana na żywo muzyka. Przybądźcie i zanurzcie się w tej fascynującej podróży.
Obsada: Magdalena Prochasek, Kamila Salwerowicz, Michał Kruk, Jan Jakubowski, Marcin Sosiński (pianino) / Olo Stachowski (akordeon)
Teatr Mały w Manufakturze

12 maja, niedziela, godz. 17:15
"Wieczór Komediowy" - spektakl improwizowany

Wieczór komediowy czyli krótkie formy improwizowane. Jest to niezwykle dynamiczny spektakl, w całości oparty na sugestiach publiczności. W następujących po sobie, nie związanych fabularnie scenach, widzowie stawiają przed aktorami kolejne wyzwania, których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia widowni. Dowcipne dialogi, nieprzewidywalne zwroty akcji i zaskakujące pointy są gwarancją znakomitej zabawy.
Obsada: Magdalena Prochasek, Kamila Salwerowicz, Michał Kruk, Jan Jakubowski, Michał Sosiński (pianino) / Olo Stachowski (akordeon).

Teatr Mały w Manufakturze
Więcej informacji: oimpro.pl

Kontakt