Teatr Arlekin

Arlekin świętując Międzynarodowy Dzień Teatru już w niedzielę, 24 marca zaprasza rodziny na "Niedzielę inną niż wszystkie" po spektaklu "Calineczka". Wydarzenie będzie utrzymane w konwencji  warsztatów, gier, zabaw (w zależności od grupy wiekowej, dla której przeznaczony jest spektakl) i zostanie wzbogacone o działania związane z teatrem.

W ramach warsztatów: wydarzenia związane zarówno z samym teatrem lalek (specjalna "stacja", na której widzowie będą mogli obejrzeć lalki z naszych spektakli i usłyszeć ciekawostki na ich temat; spotkanie z ekipą techniczną i rozmowa o aspektach technicznych przedstawienia, budowaniu dekoracji, obsłudze sceny itd.) jak i z przedstawieniem "Calineczka" (warsztaty aktorskie – zabawa we wcielanie się w wybrane postaci ze spektaklu, warsztat taneczno-dyskotekowy – nauka tańca Chrabąszczy, magazynowanie zapasów wraz ze Starą Myszą - zabawa ruchowa).
Bilety w promocyjnej cenie – bilet w cenie 40 zł obejmujący spektakl „Calineczka” i odbywające się po nim warsztaty.

W kwietniowym repertuarze Teatru można zaplanować weekendową obecność na następujących spektaklach: "Szary chłopiec", "Jedno oko na Maroko", "Książkojady" i "Jak zostałam wiedźmą".

Maj to okazja to zobaczenia takich spektakli jak: "Tata", który zdobył nagrodę w plebiscycie Energia Kultury i zyskał miano "najważniejszego łódzkiego wydarzenia kulturalnego 2021" czy  "Wielka zagadka Misia Uszatka".

Więcej informacji: teatrarlekin.pl
Teatr Lalek "Arlekin", ul. Wólczańska 5

Kontakt