Teatr Mały

Ten działający na terenie Manufaktury teatr ma w swoim repertuarze spektakle poprawiające nastrój - komedie czy spektakle improwizowane. Wiosną można się wybrać m.in. na spektakl stworzony przez satyryka, Krzysztofa Jaroszyńskiego, autora tekstów, reżysera ulubionego serialu komediowego "Daleko od noszy".

22 marca, piątek, godz. 19:15
"Roma i Julian"

Współczesna komedia o miłości przekraczającej barierę płci, o relacjach ludzkich i ludzkiej tożsamości. Duża dawka humoru, zaskakujące zwroty akcji, okazja do przejrzenia się poprzez satyrę w krzywym zwierciadle.
Komedia napisana wprawną ręką znanego satyryka, Krzysztofa Jaroszyńskiego.

23 marca, sobota. godz. 19:15
"Lepsza"

Lekka komedia ze sprytną historią o przemijaniu i bezustannej nadziei. Historia dwóch leciwych ale wciąż żywotnych aktorek Niny i Ady, które prowadzą dyskurs o swojej przeszłości i artystycznych bogatych losach .

Występują: Teresa Makarska -Nina, Grażyna Suchocka – Ada i Krzysztof Pyziak – Cezary.

1 kwietnia, poniedziałek, godz. 16:15
"Mój boski rozwód"

Wzruszająca i pełna humoru opowieść z mądrym, życiowym przesłaniem, dzięki której przekonujemy się, że rozwód to nie koniec świata, a początek nowego. Monodram jest piękną, dowcipną, ciepłą i błyskotliwą komedią o kobiecych tęsknotach, pragnieniach, potrzebie miłości, a nie zdrady. Opowieść o pożądaniu, seksie, o radościach w życiu, o smutku, problemach codziennych, stosunkach damsko-męskich.
Monodram w wykonaniu Karoliny Lutczyn.

5 kwietnia, piątek, godz. 19:15
"Wesoły wdowiec"

Sztuka napisana na podstawie telewizyjnego serialu Tom, Dick & Harriet wg J. Mortimera i B. Cooke’a. Głównym bohaterem jest Thomas Maddison, szczęśliwy wdowiec, który przyjeżdża do Londynu, aby po latach na angielskiej prowincji zakosztować wielkomiejskiego życia, zwłaszcza "by night". Nie podoba się to jego synowi Richardowi i synowej Harriet. Już pierwszego dnia sobie poczyna i wywołuje lawinę różnych zdarzeń, doprowadzając tym samym swoją synową do szewskiej pasji.
Występują: Witold Łuczyński, Dominika Hudziec, Agata Małycha-Szczypuła, Marzena Pilawska, Adrianna Zuchmańska, Jakub Jakubiec.  

Więcej informacji: teatr-maly.pl
Teatr Mały, Manufaktura, ul. Drewnowska 58b

Kontakt