Teatr Nowy

Do końca maja w Teatrze Nowym można obejrzeć niemal 14 spektakli, w tym najnowsze -  "Śmieszy cię to?" czy "Śmierć komiwojażera". Nie zabraknie także propozycji dla dzieci, takich jak "My, psy" czy "Doktor Dolittle i przyjaciele”.

W Teatrze Nowym w „teatralnym tygodniu” będzie można zobaczyć lubiany spektakl noblisty Dario Fo „Kto nie ma, nie płaci” w reżyserii Piotra Bikonta (21, 22 i 23 marca na Małej Scenie), przebojowy „Seks dla opornych” w reżyserii Piotra Pitery, z udziałem Marii Gładkowskiej i Wojciecha Wysockiego (21, 22, 23 i 24 marca na Dużej Scenie) oraz „Praktykę widzenia” – partycypacyjny spektakl, wyreżyserowany przez Wojtka Rodaka, zainspirowany epokowym dziełem Władysława Strzemińskiego (24 marca na Małej Scenie).

27 marca Nowy zaprosi najmłodszych widzów na poranne pokazy „My, psy w kosmosie” – pełnego zabawnych dialogów, piosenek i niespodziewanych zwrotów akcji spektaklu muzycznego z licznymi łódzkimi akcentami. Autorzy     Przemysław Dąbrowski i Lena Ledoff – rozmawiają z młodym widzem o pułapkach cyfrowego świata i o tym, czego Internet mu nie da: o przyjaźni, miłości, odwadze i odpowiedzialności: za psa, za przyjaciela, za swoje miasto i za planetę.

Przede wszystkim jednak końcówka marca upłynie w Nowym pod znakiem prób do nowej, zaplanowanej na 18 maja premiery „Tajemniczego ogrodu” w reżyserii Justyny Łagowskiej, na którą teatr już teraz serdecznie zaprasza całe rodziny.


W kwietniowym i majowym repertuarze Teatru Nowego znajdują się także spektakle: "Praktyka widzenia", "Antygona w Nowym Jorku", "Śmieszy cię to? ", "Mój pierwszy rave", "Dobrze ułożony młodzieniec", "Smoleńsk Late Show", "Ludowa historia Polski", "Hamlet ze wsi Głucha Dolna", "Śmierć komiwojażera" i "Beze mnie jesteś nikim" czy dla najmłodszych widzów - "Doktor Dolittle i przyjaciele”.

Więcej informacji: nowy.pl
Teatr Nowy, ul. Zachodnia 93

Kontakt