Buyer

EPCM Executive Search

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie portfelem akcesoriów i peryferii do sprzętu komputerowego

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami oraz dostawcami

  • Identyfikacja i rozwijanie nowych możliwości pozyskiwania dostawców

  • Zarządzanie indywidualnymi projektami obsługi Klientów

  • Zarządzanie relacjami z dostawcami

  • Opracowanie i przekazywanie wymagań dotyczących zapotrzebowania na określone produkty, zapewniających optymalne praktyki zarządzania zapasami

  • Prowadzenie wskaźników biznesowych (KPI's Key Performance Indicators)

  • Poszukiwanie możliwości ulepszeń procesu poprzez strategię Lean Supply Chain

  • Prowadzenie procesu negocjacji oraz realizacji zamówienie zgodnie z warunkami umów handlowych

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemu pracy opartego o założenia MRP

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość systemu SAP będzie atutem

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Prywatna opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
26.09.2018

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Zakupy