Kierownik Kontraktu

EPCM Executive Search

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem komercyjnym / przemysłowym

  • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach

  • Bieżący kontakt z inwestorem

  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji

  • Kontraktowanie podwykonawców

  • Zarzadzanie podległym zespołem – Kierownikiem Budowy (Kierownikami Robót, Inżynierami Budowy, etc)

  • Nadzór nad pracami wykonawców

  • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac

Wymagania

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK

  • Doświadczenie minimum kilkuletnie w prowadzeniu inwestycji na stanowisko Kierownika Kontraktu/Budowy

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego

  • Umiejętność kontraktowania i zarządzania zespołem podwykonawców i własnym

  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów

  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy

  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

OFERTA

  • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie uznanego Generalnego Wykonawcy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości

  • Stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju przy kolejnych inwestycjach w regionie

Ostatnia aktualizacja:
26.09.2018

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca