Administrator Devops

PKO BP Finat Sp. z o.o.

Opis stanowiska

 Główne zadania:

  • rozwój i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery

  • automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi systemami

  • zarządzanie konfiguracją

  • zarządzanie systemami monitoringu systemów i aplikacji

  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe

  • integracja komponentów oprogramowania i aplikacji w działające systemy

  • zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i testowych

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia w administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemu operacyjnego Linux

  • doświadczenia w pracy z narzędziami obszaru komponentów aplikacyjnych, sieciowych i baz danych, takimi jak Apache, nginx, IIS, Tomcat, MySQL, PostgreSQL, Oracle SQL, Microsoft SQL Server itp.

  • doświadczenia w pracy z narzędziami CI/CD (GIT, SVN, Gerrit, Jenkins, Maven, Docker itp.)

  • praktycznej znajomości narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją (Ansible, Puppet, Chef, Openshift, Kubernetes, Terraform)

  • praktycznej wiedzy na temat technologii chmurowych (Microsoft Azure, Amazon AWS, Google Cloud)

  • podstawowej znajomości narzędzi do wirtualizacji

  • mile widziana znajomość: ElasticSearch, Kibana, InfluxDB, Graphana

  • znajomości co najmniej jednego języka skryptowego (python, ruby, bash, perl)

Oferujemy

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia: Etat lub kontrakt (działalność gospodarcza)

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole

  • możliwość wpływu na kształt procesów ciągłej integracji i ciągłego dostarczania w największym polskim Banku

  • prowadzenie prac rozwojowych w metodyce Scrum

  • możliwość współtworzenia najlepszych rozwiązań technologicznych na świecie w branży finansowej

Ostatnia aktualizacja:
16.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie