Stażysta w Programie Zarządzania Produkcją

TARCZYŃSKI Spółka Akcyjna

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Zarządzanie zmianą produkcyjną od kilkunastu do kilkudziesięciu osób

  • Optymalizacja procesu produkcji, usprawnienie procesów produkcyjnych

  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji

  • Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii

Wymagania

Jeśli:

  • Ukończyłeś studia z Zarządzania i Inżynierii Produkcji lub pokrewnych kierunków

  • Posiadasz wiedzę teoretyczną z zakresu Lean Management, 5S, ZZL i chcesz ją wykorzystywać w praktyce

  • Jesteś otwarty na wyzwania i potrafisz zaadaptować się do często zmieniających się warunków

  • Posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze produkcji (praktyki, staże)

  • Swoją przyszłość wiążesz z pracą w działach produkcyjnych jako osoba zarządzająca personelem i potrafisz podać przykłady swoich działań w tym zakresie

  • Akceptujesz pracę w systemie czterobrygadowym

Oferujemy

Zainwestujemy w Ciebie oraz Twoje doświadczenie, dzięki czemu otrzymasz od nas:

  • Cykl wewnętrznych i zewnętrznych wyjazdowych szkoleń związanych z Zarządzaniem Produkcją, ZZL

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych:

    • prywatna opieka medyczna LUXMED

    • bezpłatna stołówka,

    • karta Multisport

    • ubezpieczenie na życie

    • bony i paczki świąteczne

    • bilety na koncerty,

    • bilety na football amerykański - drużynę Panters Wrocław

    • dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)

    • Umowę o pracę

  • Wiedzę i solidne doświadczenie w zakresie zarządzania

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się nowocześniej firmie produkcyjnej

  • Zakwaterowanie na czas trwania programu, jeśli mieszkasz powyżej 70 km od miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
10.04.2019

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Przemysł / Produkcja