Kierownik Salonu

Klient portalu Praca.pl

Ch Port Łódź

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem, w tym rekrutacją, wdrażaniem, motywowaniem i zapewnianiem rozwoju,

  • kompleksowe i efektywne zarządzanie salonem,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • Bieżące raportowanie wyników,

  • przestrzeganie wyznaczonych standardów,

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta, w tym bezpośredniej obsługi Klienta,

  • dbanie o wizerunek sklepu.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży odzieżowej,

  • znajomość zasad zarządzania salonem w celu zapewnienia najwyższych standardów aktywnej obsługi klienta,

  • znajomość technik sprzedaży,

  • umiejętność analizy raportów sprzedaży,

  • nastawienie na realizację celów,

  • umiejętność delegowania i egzekwowania zadań,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • system premii sprzedażowych, rabaty na zakupy towarów.

Ostatnia aktualizacja:
30.03.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca