Monter

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie elementów do spawania poprzez szlifowanie, cięcie;

  • Montaż elementów do spawania zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną oraz technologią;

  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność odczytania podstawowych informacji z rysunku technicznego;

  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z ABB;

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;

  • Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);

  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;

  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;

  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
09.06.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja