Specjalista ds. zakupów

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie, kwalifikowanie i monitorowanie potencjalnych dostawców

  • Kontrola kosztów zakupu surowców

  • Zdobywanie i analizowanie ofert cenowych oraz negocjacje z dostawcami

  • Przygotowywanie raportów i analiz oraz raportowanie wyników do kierownika działu

  • Analiza współpracy i opieka nad siecią dostawców

  • Prace administracyjne związane z zatwierdzaniem faktur, wyjaśnianiem różnic cenowych, jakościowych, ilościowych

  • Wystawianie zamówień, zakładanie artykułów, dostawców

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia i prowadzenia negocjacji handlowych

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie

  • Orientacja biznesowa

  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów lub sprzedaży

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna)

Ostatnia aktualizacja:
29.05.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta