Pakowacz / Pakowaczka

Trenkwalder

Stryków

Opis stanowiska

  • pakowanie drobnych wyrobów i półwyrobów przy linii pakującej, m.in. kosmetyków Gilette, klocków Lego, baterii,

  • dostarczanie komponentów do linii pakującej,

  • przygotowanie produktów do wysyłki,

  • sprawdzanie zgodności komponentów.

Wymagania

  • chęć do pracy,

  • zdolności manualne,

  • umiejętność obsługi komputera (mile widziana),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godz. od poniedziałku do piątku), z możliwością dopasowania pracy nawet na jedną zmianę,

  • bezpłatny transport z wielu miejscowości do zakładu pracy,

  • umowę-zlecenie,

  • elastyczne godziny pracy.

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja