Specjalista ds. planowania produkcji (m/k)

Trenkwalder

Łódź Pabianice Aleksandrów Łódzki Zgierz

Opis stanowiska

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,

  • sprawdzanie dostępności materiałów i półfabrykatów do zleceń produkcyjnych,

  • bieżąca analiza dostępności zdolności produkcyjnych,

  • identyfikacja problemów i udział w ich rozwiązywaniu,

  • współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki,

  • udział w projektach mających na celu usprawnianie procesów planowania i nadzorowania produkcji,

  • WIP optymalizacja zapasów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),

  • mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji,

  • nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole,

  • analityczność oraz komunikatywność; znajomość strategii planowania (MTO, MTS, ATO),

  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • dobra znajomość SAP (moduł PP) i filozofii Lean.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej w środowisku międzynarodowym,

  • możliwość zatrudnienia bezpośredniego u naszego klienta,

  • pakiet benefitów: kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,

  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Ostatnia aktualizacja:
17.05.2019

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja