Pracownik Działu Produktów Świeżych

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • masz doświadczenie przy produktach świeżych,

  • wiesz jak dbać o jakość produktów,

  • lubisz kontakt z klientami i potrafisz im doradzić,

  • dostrzegasz i reagujesz na ich potrzeby,

  • jesteś zaangażowany i działasz odpowiedzialnie,

  • potrafisz pracować w zespole.

Wymagania

  • codziennie dbasz o ekspozycję produktów świeżych,

  • zapewniasz jakość i świeżość asortymentu,

  • doradzasz klientom i pomagasz im w wyborze produktów,

  • tworzysz przyjazną atmosferę.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,

  • możliwość dostosowania wymiaru etatu,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • szkolenie zawodowe i specjalistyczne,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,

  • pracę w firmie działającej w Polsce niemal 20 lat.

Ostatnia aktualizacja:
30.05.2019

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta