Konsultant ds. obsługi klienta

mBank S.A.

Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Co powiesz na pracę, nie jakąś tam pierwszą, lepszą, ale taką na serio. Poważną. Taką, w której czeka na Ciebie wiele wyzwań. Taką, w której pomagasz ludziom z problemami, z którymi sami sobie nie radzą.

Odpowiadasz na ich maile, rozmawiasz z nimi telefonicznie, czasami zagadujesz ich na czacie. Prezentujesz im świetne produkty i usługi i dajesz odczuć, że o nich dbamy. Brzmi ciekawie.

Jesteś studentem, absolwentem lub masz wykształcenie średnie? Kochamy wszystkich!

Umiesz się zaprezentować? Świetnie! Masz miły głos? Bomba! Sprawnie poruszasz się w świecie office i internecie? Damy Ci możliwość wykazania się! Chcesz poszerzać wiedzę i umiejętności? Co mówisz? Że „no raczej”? Idealnie!

Wymagania

Masz stabilność jak w banku. (Bo jesteśmy bankiem, rozumiesz?)

Czeka na Ciebie zespół o wysokich kompetencjach. Twoja ścieżka awansu będzie jaśniejsza niż Słońce.

Mamy dla Ciebie szkolenia, opiekę medyczną, kartę Multisport. Wspomnieliśmy już, że dostaniesz umowę o pracę? Nie? Ją również otrzymasz. Mając to wszystko, łatwiej będzie Ci pójść dalej. W pracy. I w życiu też.

Wyślij swoje CV i zgarnij super pracę!

Oferujemy

  • umowa o pracę

  • rosnąca pensja

  • system wielozmianowy

  • darmowy dostęp do ebooków

  • wczasy pod gruszą

  • karta multisport

Ostatnia aktualizacja:
23.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta